Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

No i już się Horb wtrynił ze swoimi trzema groszami. Ale fakt, nie napisałam. Nie przyszło mi do głowy, ze ktoś mógłby pomysleć, że Multistrada ma być dla mnie!

Ja już znalazłam swoja miłość i jeśli wymienię, to na takiego z większym. Silnikiem.

 

No, ale wracając do tematu Horba. Nie wiem, czy duża jest dobrym pomysłem. On nawet na Potworzątku przegina "bo tak super brzmi". ;)

Ale jeśli o małej ktoś by coś wiedział, takiej w dobrym stanie, to prosze o wiadomość.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale 695 po 600 to niezbyt duża różnica, żeby nie powiedzieć żadna :bigrazz:

 

Hmmm... o jakieś 10 lat młodszy?

Mocy tez jakby ciut więcej. Poza tym, ja nie facet - moje ego (ani nic innego) nie urośnie od większej pojemności. ;)

Po co mi więcej?

Edytowane przez Sihaja

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Shihaja nie słuchaj tego Klekota 999 bo jak weźmiesz Sebka, to na pewno nie kupisz, bo Ci zawsze wynajdzie dziurę w całym... hehehe...

Jest u nas w klubie 695 do sprzedania w razie pytań dzwoń lub pisz. A z bardziej wygodnych moto oglądaliśmy ostatnio w Olkuszu SS750 darka i ogólnie moje wrażenie jest takie, że można za parę złotych kupić to moto do tyrania...

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest u nas w klubie 695 do sprzedania w razie pytań dzwoń lub pisz. A z bardziej wygodnych moto oglądaliśmy ostatnio w Olkuszu SS750 darka i ogólnie moje wrażenie jest takie, że można za parę złotych kupić to moto do tyrania...

 

Jak dla mnie, żaden dark. MUSI być czerwony. Zapomniałeś??

695 raczej w przyszłym roku dopiero, dwa cykle w jednym sezonie nie przejdą. Choć, kto wie?

Ale na razie trzeba znaleźć moto dla Horba. Pomóżcie, bo jak nic nie znajdziemy, to weźmie TDMkę albo innego DLa...

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje jeździć 600 na gaźniku i 695 na wtrysku. I wg mnie jest róznica. Te 95cm naprawde robi robote razem z wtryskiem. Poza tym to nie jest tak, że Monster jest taki sam od 1993 (czy któregoś tam) - modyfikacje są drobne, ale są.

A tak w ogóle to nie ma to jak "litr" :clap:

 

CM

 

PS Klubowe 695 jest naprawde warte uwagi. Mimo, że Dark. Ale Darki szybsze bo pochłaniają światło - Scitro wytłumaczy jak to się przekłada na prędkość... Wierzę w Ciebie Seb... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie, bo jak nic nie znajdziemy, to weźmie TDMkę albo innego DLa...

 

Niech kupi TDM albo DLa... Janek(!!!), wklej tu swój tekst ( już stał się klasykiem) o tym,że nie warto kupować Duki, bo to szkoda zdrowia i w ogóle :biggrin:

 

Wyobrazacie sobie dziadka lat ok. 90, siedzi na ławce, podpiera się laską i płacze...łzy się leją jak cholera. Podchodzi wnuczek i pyta:"czemu płaczesz dziadku?". "A daj spokój wnusiu...płacze nad swoim nudnym, zmarnowanym zyciem, które udało mi się jakoś przeżyć"-ociera chusteczką oczy. "Ale czemu nudnym, dziadku?. Przecież mówiłeś,że babcia była jak huragan El Ninio,że ledwo dawałeś rade,że fajnie było..."- nie daje spokoju wnusio. A dziadek na to : "Wiem, wiem, babcia była OK ale kiedyś miałem okazje kupić motocykl-Ducati ale tego nie zrobiłem...teraz już pozostał tylko żal..." :icon_mrgreen:

Jakby się tu przedarł jakiś uczestnik niedawnej dyskusji o awaryjności 1098 to od razu pisze: Kocham wszystkie motocykle i Was też kocham Szaleni Motocyklisci !!!!!:biggrin: :flesje:

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke do nauki... :icon_razz:

Sihaja a zapomniałem że u Darka na wielickej stoi turystyk godny tego brzydkiego z dredami w avatarze...hehehe... Jest to st2 (silnik jak w M900) kolor srebrny, w cenie sporo poniżej 10kzł... chyba jakieś stelaże do kufrów ma ale nie oglądałem dokładnie... W razie zainteresowania pisz podjadę to dokładniej obejrzeć.

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znów ja...Shinhaja, jak chceta czerwoną 695 z przebiegiem oryginał(tym co ja jeżdżę na youtube: jankowo jedwabne odpalanie)1075 mil, to Rychu Ducatista ma na sprzedaż, na allegro jest wystawiona przez Showbike- jeśli bezpośrednio od Ryśka cena idzie znacznie w dół..jak chcesz szczegółów- dam znaćna priva lub maila: [email protected]

Pozdr. J-999

P.S. Właśnie wlałem w siebie 250 gr paliwa ralkietowego i klawiatury nie widzę dobrze hahahahahhahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sihaja a zapomniałem że u Darka na wielickej stoi turystyk godny tego brzydkiego z dredami w avatarze...hehehe... Jest to st2 (silnik jak w M900) ....

 

Chcesz go koniecznie zabić??? Ja może bym się odważyła. Ale jemu na Potworzątku odbija! (to chyba wysoki poziom testosteronu tak działa) "bo nim się chce tak szybciej"... Mowy nie ma. Póki mam cos do powiedzenia, nie zgadzam się!

(tu jest miejsce na tupnięcie nogą :icon_razz: )

 

To znów ja...Shinhaja, jak chceta czerwoną 695 z przebiegiem oryginał...

P.S. Właśnie wlałem w siebie 250 gr paliwa ralkietowego i klawiatury nie widzę dobrze hahahahahhahahah

 

Tak... widać, ze wlałsę i z czytaniem tez sa problemy. 695 jest planowany na przyszły sezon. Nie dam rady z zakupem 2 motocykli. Ja biedna doktorantka jestem! :wink:

Edytowane przez Sihaja

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. 695 jest planowany na przyszły sezon. Nie dam rady z zakupem 2 motocykli. Ja biedna doktorantka jestem! :wink:

To ja juz się pogubiłem...

Znaczy sezon bez potwora, czy ostatni na 600-ce?

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostaję na ten sezon na Potworzątku. Zmienię moto za rok. Teraz zmienia Horb i dla niego szukamy Multistrady.

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shihaja, to zróbcie tak: kupcie 695 (niby dla faceta), a na przyszły sezon, jak więcej wprawy któreś nabierze - to Multi 1000 - to się łatwo nie sprzedaje jak Monsty, no ale wybór pozostawiam- a lepiej żeby ktoś znajomy kupił tą 695, bo naprawdę warto- od porządnego prawdziwego Ducatisty się kupuje, a nie od "piskliwych głosików"...

Pozdr. J-999.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...