Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Franz, ale to daleka droga jeszcze...już zamówiłem zestaw zębatek ( 14/39) , nie wiem tylko czy ślizg na tym nie ucierpi..., do tego trzeba zrobić porządne ustawienia zawieszenia, kupienie regulowanego amorka skrętu, pobawienie się hamulcami itp..., miałem też ochotę na "odwrotne dźwignie", ale chłopaki odciągnęli mnie od tego pomysłu - kurde musiałbym zmienić intuicyjne wkładanie biegów...

Ano zobaczymy jak będzie...Pozdr. Janek-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Janku !!!!!

Tylko powiedz, czy teraz masz motocykl w najszybszym i jedynie słusznym kolorze czerwieni??? :biggrin:

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kuczę ta czerwień nieco go spowalnia... a jako, że jest to wersja Nikiel Limited Edition( wyprodukowano tylko 10 sztuk na cały świat- hihihihihiii) to ma czarną ramę :icon_razz: , więc jest teraz pośrodku, szybszy od czerwonego, a wolniejszy od czarnego... a zresztą może szybszy jest od obu kolorów hahahahaha...

Pozdr. J-999 -Fastes by fasters

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha....właśnie taka praca nad ustawieniami.....U mnie tez jeszcze dużo czasu upłynie, ale cóż pokora, pokora......

Ja zawsze odwracam zapinanie biegów....jak dla mnie bajka. Nie mówię tu o lepszym zapinaniu przy złożeniu, bo jak narazie mnie to nie dotyczy aż tak. Redukcja za to miodzio i jakoś tak normalnie. W dół tzn jakby do przodu więcej, do tyłu tzn do góry mniej......podnóżki gilles pełny komfort i pełna możliwość regulacji....

A wiecie o 11-16-01 weekend Wroooom!!!! Madonna di..... Ducati, Ferarii i wszyscy Kazik Stoner Michał od Schumecherów itd

Rok tamu przez przypadek płacąc w knajpie na stoku patrze patrze a za Panią kasjerką zdjęcia ze wszystkimi wielkimi. Moze nie jak płacili za kawę ale pili tu!!!

Alicja się na mnie pogniewała bo nie mogłem mówić........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza relacja z EICMA 2009

 

Jedno z największych stanowisk miało Ducati.

Prym oczywiście wiodła nowa Multi i tu zaznaczę że nie byłem wielbicielem starej ale przy nowej klękajcie ludy, na żywo piękna, niesamowita maszyna.

Do tego liftingowany Hipcio 1100 no i oczywiście Hipcio 796 moim zdaniem zbyt plastikowo wygląda chyba za bardzo po taniości poszli.

 

Do tego nowe lakierowania i tak:

1198 S jest czerwone, czarne i białe wszystkie z czerwoną!!! ramą.

848 cały czarny wygląda jak dark.

1198 S wersji limitowanej Corse Special Edition ze srebrnym wykonanym z polerowanego aluminium zbiornikiem na otarcie łez po zdobyciu vice mistrza SBK.

 

Monstery w kolorach dość dyskusyjnych tzn. żółty, niebieski i uwaga fioletowy!!!

Monster dostępny jest też z ABS!!!

Firmy od akcesoriów też pokazały dużo gadżetów do Ducatów w tym karbony wydechy itp. Będzie na zdjęciach.

Tyle na teraz o Ducati.

 

Duże stoisko miała MV Agusta która pokazała odświeżone wyraźnie F4.

Mocno pokazało się też Moto Guzzi z nowymi motocyklami ale też Cagiva, Moto Morini czy Benelli.

Było na co popatrzeć. Naprawdę dużo nowości.

Z wielkich ryżopedów było tylko Suzuki i Kawasaki z nowym Z1000. Honda i Yamaha tnie się albo koszty widać ich masówa się nie sprzedaje i na samolot nie mieli.

Za to czeka nas najazd chińczyków bez kitu żółto sie robi na rynku już nie tylko skuterowym.

Na całe szczęście grupa Piaggio trzyma się zdrowo i odpiera ataki.

 

Udało się wygospodarować chwilę na wstępną selekcję.

http://picasaweb.google.pl/roguskirafi/EICMA2009#

Edytowane przez rafi-r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek- Dzięki!

Intelygencją przebijasz wsio :notworthy:

Mam nagrany filmik z odpalania wstępnego Sportclassic na Arrowach- jednak ma ponad 30 Mb i Prezesowi nie mogę wrzucić... a na zamieszczaniu na wrzutach i youtubach sie nie znam...

Franek- napewno Ci się dzwiek spodoba- doszlim do wniosku- ze ten gosc co wymyslił Ducati i te tłumiki Arrow do Sportclassica- musiał być muzykiem i grać na bębnach- ja tam wyraźnie słyszę - tam, tamy z dżungli...

Pozdr. J-999

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na fotki z EICMA 2009 dochodzę do wniosku,że ciężko znaleźć normalny motocykl wśród obecnie oferowanych. Takie dziwolongi,że aż głowa boli. Nowa multistrada wyróżnia się urodą. BMW strasznie się uparło na asymetrię za wszelką cene. Efekt jest taki,że te motocykle wyglądaja conajmniej dziwnie. Najwększy niesmak miałem przy MV Agusta. Wygląda jak rosyjski tjunink. Mogli zostawić te okrągłe wydechy. To był kiedyś jeden z fajniejszych elementów tamtego moto. Teraz dramat... :banghead:

Ciesze się,ze obecnym moto mam zamiar pojeździć parę kolejnych lat bo miałby, problem co teraz kupić jak nic mi się nie podoba...ale to wszystko rzecz gustu :cool:

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych zamieściłem nowe ogłoszenie obniżka cen na używane Ducati z Desmostodoły: są 2 szt. 1098, 1 szt 999, Aprilia RSV, i Monster 695 - 2008, szczegóły w Giełdzie, lub na maila: [email protected]

Franek odebrałeś pocztę, wysłałem Ci filmik z palenia SportClassic...

Trzymajcie się! Pozdr. Janek-999 Orczyk Special Edition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek odebrałeś pocztę, wysłałem Ci filmik z palenia SportClassic...

Nie, mój listonosz zaniemógł :icon_mrgreen:

Może tu wrzuć: http://www.sendspace.pl/

Nic nie trzeba kombinować, potem daj linka i każdy może sobie ściągnąć :lalag:

Pozdrawiam Cię, agencie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umarł nam Klekot J 748... :banghead:

Niech żyje Klekot J 999... :flesje:

Mam nadzieję Jan, że opijemy wkrótce nowe 999. Ropuch zapraszał do Białegostoku, to i może się spikniemy :clap:

Pozdr

Seb

 

PS. No nowa multi budzi nadzieję, że stare staną sie przystępne dla mojej kieszeni... live is brutal :banghead:

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...