Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Marcinek u nas z przyjazdem na Poludniowy Desmomeating bedzie krucho- ze wzgledu ze urlop mi sie skonczyl..., a Rycho nie jest w stanie wylaczyc sie z warstatowego interesu na pare dni... terminy gonia...ale bedziem z Wamy duchowo...moze jakas opone na czesc spalem:-)))...

Trzymajta sie. Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Janek, widze,że Cie jednak kusi 999. Jak bym miał fundusze to też bym chyba kupił. Namówiłem kiedyś Maćka-Swieżaka i kupił 999s. Z tego co wiem to jest zadowolony, no i ten niepowtarzalny wygląd. Zawsze mi się podobały sprzęty, które innym sie nie podobają.

P.S: piszcie przy okazji co z przyjazdem na desmomeeting we wrześniu

 

Ja sie na 99% pisze na meeting.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z samych zdjęć i opisu trudno coś wywnioskować. Malunki kwestia gustu mi osobiście średnio to się podoba, szczególnie lewa "brytyjska" strona.

Na pewno ktoś długo siedział nad tym sprzętem polerowane koła i tylne podnóżki oraz lakierowanie pochłonęło trochę czasu/kasy.

Najlepiej sprzęta na żywca obejrzeć, przejechać się i to z kimś kto ma Ducata, a najlepiej Multi.

Możesz popytać chłopaków z Krakowa może ktoś podjedzie i obejrzy sprzęta, nie musiał byś jechać, no chyba, że chcesz :clap: .

 

 

 

dzięki :clap: i jedna śmieszna sprawa, tak sie napaliłem ze nawet tej lewej strony nie widziałem :bigrazz:)) a tak ogólnie to spoksik dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

informacja pochodzi z 2004 roku. Może to "old news", ale jak Ducati (dokładnie Multistrada DS 1000) ustanawia rekord to trzeba to tym mówić (przełamując śmieszne "polskie stereotypy" na temat włoskich motocykli ) :lalag:

 

GARY EAGAN BREAKS THE RECORD ON DUCATI MULTISTRADA FOR TRANSCONTINENTAL TRIP FROM ALASKA TO FLORIDA

 

4 dni 5 godzin trwała jego podróż z Alaski do Florydę

 

"Gary's arrived to Florida tired and weary from the trip,

but with his Ducati Multistrada still running flawlessly 12,000 miles later"

 

-oczywiście nie odbyło sie bez przygód :icon_biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% desmomeeting w Wadowicach odbędzie się 19-21.09. Cena nie powinna przekroczyć 200 zł i obejmie dwa noclegi ze śniadaniem, dwie imprezy ( wpiątek ognisko a w sobote grill z mega wyżerą) i jakieś okolicznosciowe gadzety. Oczywiście myślimy nad wersją dwudniową i wkrótce podamy cene takiego zestawu.

pozdr

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinek- przekaze wiadomosc Ryskowi- moze wybierze sie z corka???

 

A narazie szykujemy sie( Rycho, Janusz,Edek, Baska i ja) w niedziele 17/08/2008 na Italski Spot do Warszawy...

Jednak ostrzegam ze jesli przyjada na to spotkanie w wiekszosci fiaty tipo, uno, itp... to walne smiechem i szpula "na miasto"...

Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bylim na spotkaniu- frekfencja byla deczko ponad to co myslalem - czyli niezle:-))))...

pojezdzilimy- i mieli okazje do zgubienia sie w Stolycy...

szkoda tylko ze Stoner poszedl w maliny, przez to juz nie bedziem ogladac Motogp...tak wiec skonczyly sie moje komentarze, przestaje sie narazie interesowac...

Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

z trybun to wygladalo dużo ciekawiej. niesamowicie jechał toni Elias na swoim Ducacie i wyprzedzał z szóstego miejsca wszystkie suzi i kawasaki. słabo pojechały Hondy. Melandri też świetnie walczył z edwordsem i Toslandem na pozycjach +10. Stoner przepedzlował, a Vale po prostu treningowo dowiozł zwycięstwo do mety z ogromną przewagą. Motocykli co nie miara, ale niestety tym razem nie było ducati corner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, bardzo proszę o dyskutowanie nt. wycieczek i spotkań w stosownym dziale. wystarczy założyć temat - np. "desmomeeting" czy jak tam odpowiada - i można gawędzić do woli

tutaj, bardzo proszę, rozmawiamy o motocyklach sensu stricte - zgodnie z opisem działu

TIA

jeszua

wredny moderator

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

I tak tym dziale mało sie dzieje.....

A teraz już nikt nic nie napisze ;)

Ja na pewno nie będę sie wyrywał bo jeszcze pod rozmowę "o motocyklach sensu stricte" sie nie załapie :)

 

czy to pouczenie, aż takie potrzebne było ?

 

Trzymajcie się :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

I tak tym dziale mało sie dzieje.....

A teraz już nikt nic nie napisze :bigrazz:

Ja na pewno nie będę sie wyrywał bo jeszcze pod rozmowę "o motocyklach sensu stricte" sie nie załapie :)

 

czy to pouczenie, aż takie potrzebne było ?

 

Trzymajcie się :icon_biggrin:

 

 

 

Swieta racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Dlaczego Ducati 900 MHR z 1983 roku jest tak potwornie drogie? 12.000 EUR? Co to za maszyna oprocz tego, ze zaj....e piekna... :icon_rolleyes: mniam...

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...