Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Na moje oko sa to zwykle przelotowe wydeszki, tyle ze oberzniete ... cala tajemnica.

 

 

 

mam tez wrazenie, ze to sa przerobki. Nie ma problemu, z obejma czy 'zniknieciem' trzech dziurek po nitach. Sam przerabialem i to przechodzilem. Jesli jest to przerobka z oryginalnych tlumikow to 'pol biedy' ale moze to poprostu sa jakies lufy 'no name' od czegos innego? Co nie znaczy, ze nie bedzie Monsterek chodzil- w sumie to nie ma znaczenia czy masz nieoryginalne- dostosowane czy oryginalne- wybebeszone i obciete ;-]. W Klubie u nas jest Michal, ktory tez ma krotkie rury...choc nie tak ladnie zrobione i Monster zyje nadal. Osobiscie nie widzialem krotkich, nowych kominow do Monsterka, a moze nie szukalem?

Pzdr,J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

zamieszczam link ku przestrodze

http://www.grupa-poludnie.info/viewtopic.php?t=1698&start=30]

ja tam 2 razy oddawalem moto i zawsze bylem zadowolony ... widocznie chlopaki maja od czasu do czasu gorsze dni , bardzo zle dni....

 

pzdr

 

kle kle kle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociac nie problem.Szlifierka i wiooooo :crossy: ale nie o to mi chodzi wiem ze nie fachowa przeróbka wydechu potrafi sie zemscic.Szukam krótkich kominów w stylu tych z ogłoszenia.

 

poszukaj na http://www.ducatimonster.org/ - w części dot techniki chyba kiedys były opisywane takie kominki oraz to jak je ludkowie robili

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawcio nie kupisz krótkich, to chyba tylko jednostkowi tunerzy takie robią. Ale raczej chodzi tu o wygląd niż o względy techniczne. Ja się w ub. roku namęczyłem z powiększaniem średnicy rury wylotowej, więc mam rysunki i wymiary bebechów tłumika. Wpadaj to Ci wyklaruje sprawę. A jeśli chodzi o te nity i mocowania to nie ma problemu.

Pozdr

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DESMO MANIAX DOC Poland zaprasza na kolejnyDesmomeeting

 

Witajcie. :)

Jak rok temu- organizujemy kolejny Desmomeeting, tym razem takze w Bialokoszu ( www.bialokosz.pl ). Spotkanie odbedzie sie w dniach 16,17,18 maja. Przewidujac wieksza frekfencje w obecnym roku, bierzemy pod uwage niestety mozliwosc dostawek w pokojach ale i tak przy tak wysokim standardzie tej miejscowki nie bedzie to to jak sadze zbyt uciazliwe ;-]. Dla mniej wymagajacych udostepnione zostana przyczepy campingowe, istnieje takze mozliwosc rozbicia namiotu. Prosze o info osoby tym zainteresowane, wtedy odpowiednio zmodyfikujemy warunki. Cene za impreze ustalilismy na zeszlorocznym poziomie, t.j. 200 zl/osobe za dwa noclegi/trzy dni (piatek-sobota-niedziela). Dla osob chcacych przyjechac jedynie na jedna noc- cena wynosi 130zl/os. W nastepujacych kwotach zawiera sie:

 

--200 zl.- Piatek- zakwaterowanie, wieczorem- tradycyjnie ognisko z kielbasa, bigosem, salatkami, dodatkami i napojami bezalkoholowymi. Oczywiscie piwo mozna bedzie zakupic na miejscu. Trunki wysokoprocentowe- we wlasnym zakresie. Sobota- sniadanie i poznym popoludniem/wieczorem obiadokolacja- "Biesiada w namiocie'. W sobote planujemy przejazdzke w ciekawe miejsca wiec nie planujemy typowego obiadu . Niedziela- sniadanie. Inne posilki oczywiscie takze beda dostepne w palacowym menu.

--130 zl.- zakwaterowanie, wieczorny posilek, na drugi dzien- sniadanie.

 

Moge zapewnic tych, ktorzy nie byli jeszcze w Bialokoszu, ze tamtejsza kuchnia jest naprawde wysmienita, okolica sielska-anielska i cicha...choc czasami trzaskaja na niebie fajerwerki, smigaja quad'y i cross'owki he he he ;-] !

Tak wiec- jest juz wszystko ustalone i ww. kwoty nalezy wplacac po uprzednim powiadomieniu mnie o checi uczestnictwa- na przeslane nastepnie przeze mnie konto. Jak rok temu- zaczynam juz 'ciotowac' pogode aby byla jak najlepsza! Moze jakas wiedzma pomoze ;-] ? W razie niejasnosci prosze smialo pisac lub telefonowac.

 

Pozdrawiam Was serdecznie,

Jacek/Frencci :icon_mrgreen:

DMX DOC Poland

[email protected]

( 604 165 330 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozesłałem maila do mojej bandy. Ja z Niną bedziemy na 100%. Myśle, że bedzie super jak w tamtym roku.

 

Ciesze sie strasznie! I na tym 'to' polega- niekiedy przypadkowe spotkania zupenie obcych sobie ludzi generuja przyjaznie i zaufanie na lata! Przypomnij sobie- bos weteran naszych spotkan- jak sie umawialismy mailami, nie znajac sie zupelnie, czekalismy kto dojedzie a kto nie...wielka niepewnosc, ktorej teraz nie zaluje.To, ze jest nas tak malo w skali calego 'motocyklizmu' polskiego- jest wlasnie nasza sila i to mnie caly czas trzyma na wysokich obrotach. Gdy mi jednak kiedys simmeringi w pompce puszcza to odwiedzajcie mnie w szpitalu lub na cmentarzu,ok? ;) Jakby co to wiezc mnie do Kraka na oddzial! :P Forza Pierdziele :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mysle ze tym razem zawitam tam z Rychem- jako ze ludkowie z nas "starej daty" nie potrzebujemy wiele do szczescia- ot kawal drzewa w razie ulewy- zeby sie schowac bylo mozna, a spac bedziem w spiworach pod golem niebem :icon_mrgreen: ;) :crossy: - w sam raz na obolale barki :bigrazz: Pozdr. Janek Klekot 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty Trouble... trampek też charakterny moto...

Janek należy do Desmomaniax??? A desmokorek się obraził na naszego Desmokomendante i poszedł do Jaca???

Co tu się dzieje....

Seb

Edytowane przez scitro

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Korek, Paweł Mordarski jest w naszym klubie a Ty się zaciągnąłeś do Poznania??!! :biggrin:

No co Ty?! Jaco, fajniejszy gość ode mnie ale do Krakowa będziesz miał chyba bliżej.

Pozdr

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Korek, Paweł Mordarski jest w naszym klubie a Ty się zaciągnąłeś do Poznania??!! :)

No co Ty?! Jaco, fajniejszy gość ode mnie ale do Krakowa będziesz miał chyba bliżej.

Pozdr

 

 

 

Z Krakowa tez ktos jest u nas ale to stary kumpel :) A co z Szogunem? Do nas ze Szkocji jest blizej niz do Kraka :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...