Skocz do zawartości

Ducati... ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Janek co ty pleciesz że nie pasują... :icon_mrgreen: z tego co mi wiadomo to 620-ka (M4) nie miała aż tak radykalnych zmian w podwoziu w stosunku do 600-ek po 99 roku (M3). Czego nie można już powiedzieć o poprzedniej zmianie modelu M2 na M3 w owym roku (inne zaciski, inny silnik inne elementy nadwozia... itd)

Sebo to centuś znany...hihihi... zadzwonię popytam, na razie czekam na info od Olesia, jak nie będzie miał w składziku to wtedy bedę szukał dalej.

Pozdr

 

PS.

Duke75 a nie ma żadnej nagrody za rozstrzygnięcie quizu "kto był w filmiku..." :crossy: no choćby takiej malusieńkiej... tyciusieńkiej naklejeczuni.... :)

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janek co ty pleciesz że nie pasują... :icon_question: z tego co mi wiadomo to 620-ka (M4) nie miała aż tak radykalnych zmian w podwoziu w stosunku do 600-ek po 99 roku (M3). Czego nie można już powiedzieć o poprzedniej zmianie modelu M2 na M3 w owym roku (inne zaciski, inny silnik inne elementy nadwozia... itd)

Sebo to centuś znany...hihihi... zadzwonię popytam, na razie czekam na info od Olesia, jak nie będzie miał w składziku to wtedy bedę szukał dalej.

Pozdr

 

PS.

Duke75 a nie ma żadnej nagrody za rozstrzygnięcie quizu "kto był w filmiku..." :banghead: no choćby takiej malusieńkiej... tyciusieńkiej naklejeczuni.... :flesje:

 

 

 

Co jest z Olesiem? Mowil, ze ma na 'stowe' przeciez!?!?!?!

 

Masz racje Scitro- za friko nie zdradzimy kto byl tym Wlochem ze slowianskim akcentem ;-]

Edytowane przez jacek998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaco, Oleś ma ale nowszy typ i nie pasuje do mojego, ma jeszcze gdzieś poszukać "w piwnicy".

 

Ten kolega z filmiku to się nieźle napalił dzień wcześniej, bo posługiwał się jakimś "bełkotliwym" narzeczem języka Polskiego...hihihi...

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak Janek, skakasz po tych poligonach i wytrzepujesz informacje. Lepiej wyciągaj z szopy szybko klekota, bo Ci ta twoja gejsza wszystko z głowy wytrząśnie...

Pozdr

 

Seba

a Ty przepalasz swojego szczura i budzisz towarzystwo po okolicy jadąc na nim?

 

 

czy mi sie wydaje, czy temat Ducati znowu wypadł z ważnych tematów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

 

W wakacje kupiłem Mostera 695 oczym parenaście stron temu pisalem. Bardzo go lubię,ale jednak żona pozwala tylko na jednego sprzeta w domu wiec musze wrocić z porotem do maxi skuterów ( są stety lub niestety ) o wiele bardziej wszechstronne. Mam pytanko za ile realnie mogę wystawić monstera, zeby sie sprzedał do wiosny ( Monster 695 ,kupiony w czerwcu 2007 , sporo ponad rok jeszcze na gwarancji przebieg 6 tys stan jak nowy, czarny z czerwona rama, tlumiki LeoV karbonowe, owiewka,zadupek i płoza w cenie) Dzieki z góry za uwagi

 

Mario

 

ps. wloszczyne dalej kocham mostara chce zamienic na Vespę GTS 250

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muminek, ja bez potrzeby nie puszczam w ruch mechanizmów czarnego szczura, co by się bezproduktywnie kręciły...hehehe... stoi grzecznie w garażu z zółtkiem Zazy, więc we dwóch mają raźniej.... :icon_biggrin:

Jak się zrobi cieplej i woda spłucze solankę i tą czarną maź z dróg, to dopiero wtedy wyjadę. A na razie pocieszam się wożąc zad nieco większą V-ką :lalag:

Kiedy w końcu przyjedziesz w góry na narty???

Pozdr

Seb

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo szkoda ze Mario zarzzuca Ducatowy temat:-(((... a sie nie da baby przekonac i sprzedac skutera??

Ale rozumiem chlopaka- bo sam przechodze gehenne jak mam gdzies Ducatem jechac- dlatego nie dziwcie sie, ze ze mnie taki "meski szowinista".

Takie zycie...kiedys jak koledze baba za bardzo brykala to wyszedl do kiosku po gazete, a wrocil po tygodniu- i troche mial spokoj...w naszych czasach juz Policja by szukala...dobra ma byc Ducatowo, a nie smuty.

Bedzie kto z Towarzystwa w Warszawie na Bazarze 2 marca?? Bo sie chyba z Ryskiem wybieramy- Transitem tym razem bo po zakupy...taki pomaranczowy z jasnokremowa nadbudowka- jak kto by szukal..Pozdr. Janek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku może ja będę 2 marca na motobajzlu - o której planujecie być?

 

A tak przy okazji - dziś zaczął dziłąć DucatStore w W-wie. Jak ktoś będzie w okolicy warto wstąpić - są fajni ludzie no i oczywiście parę Ducati (do obejrzenia i niedługo do pojeżdżenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta chłopy, jest do sprzedania Monster 620DS z 2004, pierwsza rejestracja 2005, srebrny z czarna ramą, 5 tys przebiegu, salon-polska, I właściciel, karbonowe wydechy Termignoni, podwójna tarcza hamulcowa, miniowiewka, pług pod silnikiem, nigdy nawet nie draśnięty, stan igła, wart polecenia znam motocykl od nowości. tel. do właściciela: 502633844

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na motobajzlu usilujem byc od rana do konca- czyli gdzies ok. 8-ej , do 17-18 tej...

Teraz mam pytanie- prosbe- ma ktos moze namiary na zawieszke do kluczykow z napisem DUCATI ale z pianki...jest 3 chetnych na takie cos..Pozdr. Janek Klekotek 748 S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...