Skocz do zawartości

Zlot Sokoła W Czersku 2006


Matołusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy pamietacie...

Nie wiem czy byliscie...

Nie wiem czego żałować, bo nigdy jeszcze nie byłem...

I z ciekawości zapytam. Wybieracie sie na ten zlot?

Tak, tak wiem... Sokół niczym W-S-K >nie ubliżajac jej< - "każdy może go mieć"...

Ale spokojnie, wiem, że wpuszczaja wszystkie motocykle wyprodukowane do 1975 roku >??<, Przynajmniej jakos tak było ustalone w tamtym roku, ale wiem, ze wpuszczali wszystkich >którzy normalnie sie zachowywali, choćby przyjechali "japońska szlifierka".

Ciekawe jest to, iż ten zlot odbywa sie co 2 lata...

...bycmoze dlatego każdy >tak myslę< tak bardzo go oczekuje...

Z ciekawości zapytam. Wybiera sie ktos w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) Byłem na ostatniej imprezie.

Co można zobaczyć, tutaj:Mój wyjazd do Czerska w 2004

Impreza w dechę, profesjonalnie zrobiona i przede wszystkim dla 'staruchów', co mi pasuje mocno. :notworthy:

A że w roku ubiegłym poskładałem sobie swojego 'dziada' Mój dziad

to zamierzam nim tam dojechać.

Co więcej chcemy, przy tej okazji skrzyknąć enesiarzy z Polski, skupionych wokół www.nsu.motocykle.org

Także kto wie, może oprócz zlotu Sokoła, będzie to nieoficjalny zlot NSU Poland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzydlaty, jestes pewien, ze te twoje zdjecia to ze zlotu Sokola ???

Bo ja tam zadnego Sokola nie widzialem :)...

 

;) Nie samym sokołem człowiek żyje...

Jest wiele innych ciekawych marek i motocykli, które często mijamy niezauważone.

A po za tym, jak może zauważyłeś czytając mój post, swoje zainteresowania kierują się na inne 'sokoły'... a że koszula bliższa ciału, to sam widzisz 8)

Sokoła na co drugim zlocie spotkasz, a spróbój NSU zobaczyć w akcji. Pomijając sentyment do rodzimych konstrukcji itp.

Mogę przy okazji zaprosić na: www.rajdlubelski.pl - strona jeszcze w powijakach i oficjalne info niebawem, ale niechtam... jeśli komuś niestraszne puste strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ten ZLOT ??? Gdzie konkretnie się odbywa (w ruinach zamku?)

Zapewne jakoś w lipcu. Ja jeszcze osobiście nie znam konkretnej daty. A gdzie? Tak, zgadza się-wszystko odbywa się w ruinach zamku.

 

Tu taki krótki opisik historyczny dla zainteresowanych http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_ksi%C4%...ckich_w_Czersku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...