Skocz do zawartości

SSR...Od Innej strony..-Taki Inny Film


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Filmik bardzo fajnie zmontowany tylko jak dla mnie to miał 2 wady:

 

-muzyka ;) (ale to sprawa indywidualna, ja akurat czegoś takiego nie trawię)

 

-klimacik (taki jakby był to film-pamiątka po kimś)

 

Ale prócz tych "szczegółów" ;) to gratuluje udanej produkcji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycu ja tez w takiej muzie nie gustuje:DAle moja laska tak;]A to wiesz dla niej mial byc film ;] Ja gustuje w Disturbed,Metalica,System of Down,Metalica:Dale Disturbeb Miecie:D i techno tez jes spoko:D

 

[ Dopisane: 25-01-2006, 12:03 ]

A no i Guano Apes-Open your eyes :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cycu ja tez w takiej muzie nie gustuje:DAle moja laska tak;]A  to wiesz dla niej mial byc film ;] Ja gustuje w Disturbed,Metalica,System of Down,Metalica:Dale Disturbeb Miecie:D i techno tez jes spoko:D  

 

[ Dopisane: 25-01-2006, 12:03 ]

A no i Guano Apes-Open your eyes  :twisted:  :twisted:

Tak jak spora wieszkość naszego grona (motocyklsitów) w tym wieku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie czarnobiały film z efektem starości nadaje klimat jakby pamiątka po czymś czego już nie ma. Ja bym widział ten film w kolorze. No i jeszcze mogłoby być więcej materiału filmowego, troche za dużo zdjęć. No dobra koniec wybrzydzania :notworthy: Klimat jest i chyba to było celem filmu, wiec uznaje za udany, ale z mojej strony nie ma nominacji do Oscara :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP

No niestety trudno przestawić kogoś z rapu na rock/metal itp ale może jakbyś zaczął od czegoś pomiędzy. Mój kolega z zainteresowaniami muzycznymi takimi jak ma twoja dziewczyna najpierw zaczął słuchać Linkin Parka, The Rasmus i "zagłębia" się coraz bardziej w muzyke szarpaną. Pokąbinuj coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie co np 3 doors down jej sie podoba:D powoli sie przestawia;]Ona Ma simsona tzn jej starszy mial rozebral go pomalował na cameleona rok temu i lezy ten simson sr50 w piwnicy;]Silnik patrzylem to zyleta nic nie dojechany caly niemiecki;] i na ten sezon albo jej poskladam(bo chce jezdzic:D) albo bedzie miala skutera i juz mnie denerwuje ze bedzie na gumie latac;]Wiecie jak to te baby;]A na Honde powiedziala ze w zyiu ze mna nie siądzie;]Zobaczymy jeszcze:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...