Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do domku wchodzi spokojnie 5 osób, więc nie ma co brać domku na 3 osoby jak to jest w planach :cool:

w sumie to i tak pewnie będzie nam bez różnicy gdzie będziemy spać :biggrin:

 

myslałem o 4 na domek....wchodzi pięć ale dla wygody 4 wystarczą ;P....nie mniej masz racje co do ostatniego zdania :cool: :P (inna sprawa że ja nie pije :P.....taki inny jestem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dopiero trafiłem na ten temat się przedstawie....Jacek jezdem :biggrin: i jak mozna się domyslic i doczytac z Łodzi :cool:.....

 

Musze sie zapytac któryś z was jest z teofilowa albo bliskiej okolicy?:cool: tak z ciekawosci musze zapytac :P....mam nadzieje że na następny spocik (o ile pogoda dopisze) się zjawię moją pobitą DT :P....tylko kwestia tego pieruńskiego wału......:P (znając oje szczęscie będzie nie do MX a do LC....i dupa blada...ale da zobaczymy)

 

Borki oczywiscie się wybieram (do tego czasu moto juz zrobię:D) i jeszcze jedną osobę do domku moge wcisnąć :D (Rof juz się zgłosił :P) but will see what will hapen :D

 

chears :D

Zobacz w moim opisie: "z kąd"

Podpowiedź: TEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się ktoś może na RedBull FreeStyle (czy jakoś tak) do Cinema City 14 września na 21:00?

Ja już zarezerwowałem bilety. Wprawdzie to samo będzie w tv na polsacie ale myslę sobie że na jednym z największych, jeśli nie największym ekranie w Polsce może to być ciekawsze.

 

ACHA! NO I WITAM SERDECZNIE SZANOWNEGO KOLEGĘ PROCA, KTÓRY CAŁY I ZDROWY WCZORAJ POWRÓCIŁ Z WIELKIEJ WYSPY. :) :)

Edytowane przez YARECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie

 

w sobote 9 września (czyli już) :) w Łasku na lotnisku jest piknik lotniczy...pokazy,przeloty itp co roku kupa ludu...jeżdze tam praktycznie na każde pokazy i tym razem się wybieram.......wstęp wolny...a na moto można wiechać na sam pas startowy( tak było poprzednio)

 

i pytanie moje a raczej propozycja.....czy ktos by reflektował na mały wypad do Łasku w sobote ok 15-16??

 

impreza trwa do 23 więc kupa czasu :)

 

tylko że będe śmigał pewnie z plecaczkiem i moim starym na KLr-ce więc prędkość przelotowa 90-100 km\h

 

jeśli komuś pasuje to zgadamy się we środe na placu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po przerwie

 

w sobote 9 września (czyli już) :) w Łasku na lotnisku jest piknik lotniczy...pokazy,przeloty itp co roku kupa ludu...jeżdze tam praktycznie na każde pokazy i tym razem się wybieram.......wstęp wolny...a na moto można wiechać na sam pas startowy( tak było poprzednio)

 

i pytanie moje a raczej propozycja.....czy ktos by reflektował na mały wypad do Łasku w sobote ok 15-16??

 

impreza trwa do 23 więc kupa czasu :)

 

tylko że będe śmigał pewnie z plecaczkiem i moim starym na KLr-ce więc prędkość przelotowa 90-100 km\h

 

jeśli komuś pasuje to zgadamy się we środe na placu:)

 

 

Witam ja prawdopodobnie sie wybieram razem z plecakiem do Łasku wiec jak cos to mozemy razem smignac :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie soboty

 

jeśli by mnie nie było na Placu dzisiaj (a postaram się chociaż na początku być) to Tych którzy chcą jechać do Łasku w sobote prosze o esa na nr tel 696 285 072 oczywiście zależy też troszke od pogody ;)

 

ale mysle ze powinienem dac rade na plac to pogadamy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...