Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wiecie nic na temat jakiejsć gleby w Łodzi? Rodzice byli świadkami jak gość na sportowym motocyklu wyłożył się w Łodzi (przyhamował przednim hamulcem i stracił przyczepność) w okolicach Media Markt? Co z kierowcą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że humory po wyprawie dopisuję :notworthy:

 

Oczywiście w środę będę bo jak by mogło być inaczej.

 

A teraz musze spadać bo jeszcze od soboty się z robotą nie wyrobiłem...

Jeszcze do tego lakierowanie się będę z 2 – 3 dni szykował :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to powinienem sie przywitac na nowo bo przeprowadziłem sie na jesieni z Włocławka do Łodzi ale to miejsce jast takie samo dobre a moze nawet lepsze niz dział powitań, więc witam. A pytanko mam takie: Wczoraj pjechaliśmy z żona tak rkraacyjnie na spacerek na zaporę sulejowską. Ulokowałem się na kawie w kafejce na dachu przystani żeglarskiej przy samej zaporze. Dawno nie widziałem i słyszałem tylu motocyki na raz, śmigali przez tame raz za razem. To jakieś kultowe miejsce zebrań czy był tam jakiś zlot wczoraj.

 

Pozdrawiam Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest fajne miejsce i blisko łodzi więc jak jest ładna pogoda to dużo osób tam jeździ. W sumie to pare postów wyżej masz zdjęcia z wyjazdu w sobote.

Znajduje się tam również bardzo popularny camping BORKI, gdzie często odbywają sie zloty wszelkiego rodzaju pojazdów. W tym roku będzie tam również zlot dla forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamieniu zostalem zkrytykowany za zla jakosc zdjecia :cool:

Poczekam na lepsze ;)

 

A co do srody to moze raz w miesiacu ustalimy sobie zlocik bez plecaczkow zeby sobie ostrzej posmigac i zeby nikt zjebki nie dostal :clap: :biggrin:

Bez przesady Kacperku, nie zostałeś skrytykowany, po prostu zwróciłem uwage że jest trochę rozmazane (bardzo przepraszam jeżeli poczułes się urażony :wink: ).

A co do środy, w tą będe z plecaczkiem, będziemy dogrywać z Jarkiem wypad nad morze. Może dogadamy się co do wpadnięcia po drodze do Ciebie na działke, mógłbyś z nami ;) do Włocławka, a my później dalej do Karwi na działke Jarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoxik :biggrin:

Tylko jest mozliwosc ze ja wyjade w srode ok 18 juz do siebie na dzialke i wtedy nie bede mogl byc na PL. D :cool: :wink:

Ale dokladnie bede wiedzial w srode ok 15 bo nie wiem o ktorej mam egzamin z Ekonometrii :clap:

Nie rób scen i nie kombinuj. Można by polecieć razem, zawsze raźniej.

Jarek i ja lecimy na swoich maszynkach a dziewczyny samochodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jutro nie stety na 100% nie bedzie :banghead:

 

Zycze wam udanego weekendu duzo km a Jarkowi i Kamieniowi pogody i rownych, kretych drog w drodze nad polskie morze :biggrin:

 

 

P.S Kamieniu jedna plyta byla 2 mm dluzsza i musialem z braciakiem do casto na pieszo z nia isc do przyciecia :wink: :flesje: :)

 

Pozdro for all :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jutro nie stety na 100% nie bedzie :banghead:

 

Zycze wam udanego weekendu duzo km a Jarkowi i Kamieniowi pogody i rownych, kretych drog w drodze nad polskie morze :biggrin:

P.S Kamieniu jedna plyta byla 2 mm dluzsza i musialem z braciakiem do casto na pieszo z nia isc do przyciecia :wink: :flesje: :)

 

Pozdro for all :biggrin:

No to Kacperku kolejna absencja, chyba jakaś nagana sie należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...