Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez chce naklejke :buttrock:

dzisiaj troche posmigalismy z chlopakami z Klubu motocyklowego PŁ min z tym kolesiem od kawy

dzisiaj tez niezle dzidowal :lalag: jest pare sprzetow

gadalem z nimi i prawdopodobnie podjada w srode na plac :crossy:

moze sie zbierze ze 20-30 maszyn i bedzie mozna posmigac :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie kupie gumy na tył to odłuzcie mi tez jedną.

A jeszcze mam pytanie czy bedzie ktoś jechał na zlot 23/25 czerwca w OZORKOWIE , byłem w tamtym roku i przyjemnie było, mysle ze warto by było sie zebrac bo blisko i fajnie. Narazie tak orientacyjnie pytam.

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja będę, nie powiem że na 100% bo wiele może sie zmienić do tego czasu, ale na chwilę obecną nie ma żadych przeszkód które mogłyby uniemożliwić przyjazd. Zwłaszcza że mam tam 18 km :crossy:

Wczoraj rozmawialismy ze znajomymi na ten temat i jest plan zeby wjechać jakąś większą grupą, zeby dostać zniżkę na wjazd (lepiej te pare zł wydać na browar :lalag: )

 

wjazd kosztuje ok 35 zł czyli normalna stawka za zlot, amazonki wjeżdżają za free :banghead: więc jak bierzecie swoje dziewczyny to nauczcie je jeździć na tyle zeby przejechały przez bramę :buttrock:

Edytowane przez Rof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wtorek a ja nie wiem czy wpadne jutro na placyk - wszystko przez bardzo napiety program zajęć codziennych i obowiązki rodzicielskie.

 

Jeszcze nie ochłonałem po Mamry Challenge na ktorym byłem w ten weekend - kasy poszło w sumie tyle że boje sie dokładnie zliczyć ale przynajmniej wiem już do czego słuzy motocykl enduro :buttrock:

 

Powiem jedno - wszystko co do tej pory robiłem z motocyklem to zabawa dla małych grzecznych chłopców :crossy:

 

Przy najbliższym soptkaniu wiecej szczgółow i może jakies fotki...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czerwcu mam jakiś ślub w rodzinie ale dokładnie nie wiem kiedy....i jak już bede na nowym moto to napewno się pisze na Ozorków:)

 

Procu---> jakbyś leciał przypadkiem koło mnie :buttrock: to podrzuć mi naklejeczki ( bardzo prosze) jak nie bede w zakładzie to mój stary będzie :crossy:

 

pozdrówka serdeczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze "trochę" mam ale musze odłożyć m.in. dla ojro z Koluszek.

W razie braków pytajcie magneto o naklejki bo dostał wczoraj ponad 200.

Wpadłem na taką myśl, że ponaklejm z tyłu np. nad prawą lampą na autobusach i tramwajach, szczególnie tych co to wloką się po Kilińskiego, Gdańskiej i takich tam korkowniach. Każdy z kierowców nawet z nudów wlokąc się za tramwajem lub autobusem przeczyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...