Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm no i spotkanko za tydzień w poniedziałek myslicie ze bedzie dobra pogoda??

podobno 18, 19 ma być około +6 stopni

20 ma być już około 3.

zobaczymy jak będzie .

może by ewentualnie przesunąć termin o dzień lub dwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę z innej beki.

Czy wywbiera się ktoś na Motocykl Expo 7-9 kwietnia w Warszawie?

Ja pewnie tam pójdę bo akurat w ten wekend mam zajęcia w stolycy i po zajęciach chętnie się przejdę ale fajnie byłoby jakby kto z Łodzi przyjechał i razem moglibyśmy sobie połazić i jeśli dotychczas się nie poznaliśmy to poznalibyśmy się na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Politechniki też myją naprzeciwko tej katedry.

 

Ja nie jeździłem w weekend, ale byłem cały czas w stanie gotowości.

Niestety skończyło się na obserwowaniu termometra na którym temperatura nie przekroczyła zera.

Mam nadzieje że już niebawem warunki będą bardziej sprzyjające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Politechniki też myją naprzeciwko tej katedry.

 

Ja nie jeździłem w weekend, ale byłem cały czas w stanie gotowości.

Niestety skończyło się na obserwowaniu termometra na którym temperatura nie przekroczyła zera.

Mam nadzieje że już niebawem warunki będą bardziej sprzyjające.

 

To gdzie ty trzymasz ten termometr? 8O U mnie w sobote przekroczyło 8 stopni i w czasie spaceru też wydawało się że jest ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponowałbym przełozyc to na 27marca (jezeli chcecie poniedziałek) albo nawet 3 kwietnia co by pewne było bardziej, i przyjemne to spotkanie kazdy na motocyklu bo przeciez o to chodzi :twisted: . Pozdrawiam i czekam na opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponowałbym przełozyc to na 27marca (jezeli chcecie poniedziałek) albo nawet 3 kwietnia co by pewne było bardziej' date=' i przyjemne to spotkanie kazdy na motocyklu bo przeciez o to chodzi Twisted Evil . Pozdrawiam i czekam na opinie[/quote']

 

 

no nie wiem jak reszta ale ja bym był za....chociaż to zależy od pogody oczywiście...jesli się zrobi cieplej to 20-ty a jak nie to późniejszy termin jakiś...i czemu akurat poniedziałek a nie sobota czy niedziela?????

 

bo nie kumam ;)

 

[ Dopisane: 13-03-2006, 20:22 ]

no i witamy OPOCZNO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...