Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

acha dodam że moja XT jest połamana po dzwonie bo koleś wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu i się zatrzymałem na jego przedniem kole a sam barkiem wywaliłem w słupek przedni prawy a motocykl mnie jeszcze dobił. Na szczęscie tylko wybity bark i lekki wstrząs czachy ale do myslenia mi dało i to bardzo.

 

 

wow co się dzieje ostatnio z tymi puszkami? qrde co chwila słyszę że jakiś znajomy miał wypadek :icon_twisted: lipa totalna :flesje:

 

trza uważać jak cholera....

 

Trzymajcie się motorbiker oraz zenek :icon_twisted: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow co się dzieje ostatnio z tymi puszkami? qrde co chwila słyszę że jakiś znajomy miał wypadek :( lipa totalna ;)

 

Wiesz co się dzieje?

Ja Ci powiem co się dzieje!

 

Obowiązek jazdy na światłach przez 24/24 w samochodach jest przyczyną zwiększonej liczby wypadków z udziałem motocykli.

 

Kiedyś w biały dzień światło na horyzoncie lub w lusterku oznaczało tylko jedno - Uwaga zbliża się motocykl (czyt. mały szybko zbliżający się obiekt prawdopodobnie o znacznie wyższej prędkości - ZACHOWAĆ OSTROŻNOŚĆ!!)

 

A co jest teraz - eee pewnie jakiś cyklop z przepalaną żarówką... BUM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola szpila - jak ladnie robisz 8-ki na dupnym tajfuniwe to gienku pojdzie Ci duzo latwiej.

Podjedz do Piotrkowa i wykup choc 1 godz jazdy abys wiedziala jak droga egzaminacyjna prowadzi. Przy okazji wyczujesz motorek.

Mozesz tez wynajac jakies moto z tubylczej szkoly nauki jazdy i pojechac na trase egzaminacyjna.

Możesz mi to bardziej wyjaśnić,bo z tego co piszesz wynika,że można wykupić jazdy na motorze,na którym się zdaje na egzaminie?Czy ja coś pokręciłam?

Płock odpadł,ale więcej na ten temat napisałam w poście"Oblałam"w Stunt,wypadki itd...

Fakt,została mi wycieczka do Sieradza i Piotrkowa Trybunalskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz wykupić jazdy na takim jaki jest na egzaminie. Jutro o 11 mam wykupioną więc opisze wrażenia.

No to jeszcze raz..Rozumiem,że można wykupić sobie godzinki i pojeździć motocyklem WORD-owskim?

Na placu manewrowym egzaminacyjnym też??

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna w WORDZIE. Dzisiaj byłem w szkole jazdy "Luz". Jeździłem Honda Rebel (pojemnosci nie znam, chyba 250). Gienek jest prawie identyczny. Motocykl jest niziutki, nawet kaczory by mogły zdawać. Zaczepiałem kierą o kolana. Ósemeczkę przejechałem bez potknięcia, potem poleciałem z instruktorem na miasto. Za godzinkę zapłaciłem 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja także dołanczam do grona pechowców w tym sezonie, z kawki już chyba nic niebędzie :biggrin: więc raczej w tym sezonie nie pośmigamy razem. miłego śmigania ( tylko uważajcie na tych ch.. w puszkach bo oni nas nie widzą). Ps. Wielkie dzięki dla Proca za pomoc w odcholowaniu motocykla, i dla Piotrka GSX za podwózke do domu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola mam informacje. Dzisiaj zdawałem egzamin na motocykl w Piotrkowie Tryb i... jestem wstrząśnięty. Takiego walenia w kule jeszcze nie widzialem. Na egzamin było 5 osób (3 nie zdały). Egzamin kosztuje 160 zł. Zdawałem na Suzuki GN125. Od początku ładujesz się na plac, slalomik, ósemka, górka, hamowanie awaryjne. Zero problemów, wszyscy z palcem w tyłku. Po 5 godzinach czekania wyruszyłem na miasto, dostałem kask o rozmiarze chyba 70 cm (bez problemu okręciłem wokół głowy), słuchawka wypada (wciśnięta w wypruty kawałek materiału) radiotelefon przypięty taśmą klejącą do kasku. Całą drogę leciałem i co 2 minuty poprawiałem kask, bo szczęka zasłaniała mi oczy. Moto zgasło mi na 2 pierwszych skrzyżowaniach, potem pamiętałem o gazowaniu. Mimo tego egzaminator bardzo równy, nic do gościa nie mam.

 

Podsumowując, jeżeli nie znajdziesz opcji na za wysokie moto to zapisz się, ale wcześniej pojeździj 3 godziny rozpieprzonym komarem dla wprawy, żebyś nie męczyła się na egzaminie jak nie masz doświadczenia z takimi "niespodziankami".

 

PS. Zdałem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja także dołanczam do grona pechowców w tym sezonie, z kawki już chyba nic niebędzie :banghead: więc raczej w tym sezonie nie pośmigamy razem. miłego śmigania ( tylko uważajcie na tych ch.. w puszkach bo oni nas nie widzą). Ps. Wielkie dzięki dla Proca za pomoc w odcholowaniu motocykla, i dla Piotrka GSX za podwózke do domu :buttrock:

 

 

qrde co sie znowu stalo? rozwaliles sie? o co w ogole chozi w tym sezonie ze tak kazdy pokolei odpada... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola już wiem co czujesz :biggrin:

 

Wczoraj po pracy i jeszcze dzisiaj przed, śmigałem/śmigam BMW Xchallenge.

Bardzo fajny sprzęt - wysokość siodła 93cm nad ziemią :icon_evil:

Jak się zatrzymuje na światłach to podpieram się dużym palcem jednej stopy ewentualnie dojeżdżam do krawężnika :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola już wiem co czujesz :wink:

 

Wczoraj po pracy i jeszcze dzisiaj przed, śmigałem/śmigam BMW Xchallenge.

Bardzo fajny sprzęt - wysokość siodła 93cm nad ziemią ;)

Jak się zatrzymuje na światłach to podpieram się dużym palcem jednej stopy ewentualnie dojeżdżam do krawężnika :flesje:

 

 

Super sprzęcik ale nawet ja {193cm}ledwo dosięgam do ziemi.

Ale przynajmniej się uginał podemną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...