Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety miałem przykrą przygodę z Fiatem Ducato pan jak to zwykle bywa mnie nie zauważył i było bum, dzisiaj był żeczoznawca z ubezpieczalni i stwierdził szkode całkowitą, ale ile kasy dostane i kiedy to jeszcze nie wiem więc jak narazie sezon dla mnie jest zaje.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajne winkle :biggrin:. Znacie jakies trasy w okolicach lodzi, na ktorych bylo by pare fajnych winkli?? Chociaz namiastka takich serpentyn :)

 

 

Bedzie w sobote wieczorem ktos pod Selgrosem albo w innym miejscu?

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dni otwarte mogą być trochę mniej przyjemne.

Dzisiaj doszło do 2 wypadków z udziałem Tigera i Daytony.

Proszę się nie dziwić jeśli jutro ktoś nie dostanie motocykla z powodu braku odpowiedniego stroju lub krótkiego okresu posiadania prawa jazdy

 

A tak na marginesie dzisiaj znowu udało mi się wyciągnąć BMW Xchallenge.

Zrobiłem dzisiaj jakieś 75km po samych polnych drogach i leśnych ścieżkach :biggrin: Świetna zabawa :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz sprecyzowac? Mozliwosci jest wiele od autostrad po wioski. Najlepiej pokaz trase lub jej wlasciwy, zakrecony fragment za pomoca www.zumi.pl

Dzieki :)

 

Bylem dzisiaj na drzwiach otwrtych. Niestety przyszla burza w i nici z przejazdzki :( . A tak sobie ostrzylem zabki na nowego Hornecika. Pocieszam sie faktem, ze chociaz zdazyłem skorzystac z hamowni. Kurna. Biednemu zawsze wiatr w oczy... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dni otwarte mogą być trochę mniej przyjemne.

Dzisiaj doszło do 2 wypadków z udziałem Tigera i Daytony.

Proszę się nie dziwić jeśli jutro ktoś nie dostanie motocykla z powodu braku odpowiedniego stroju lub krótkiego okresu posiadania prawa jazdy

ech, liczylem dzis na przetestowanie tigera a tu taka przykra niespodzianka :crossy:

z drugiej strony jak popatrzylem na niektorych "testujacych" to strach sie bac

i o nich i o sprzety, przy mnie gosc w piknikowym stroju dostawal kluczyki

i nawet nie orientowal sie na czy bedzie jezdzic, brak slow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj zasady były już inne - jazdy w "zorganizowanych grupach" prowadzone przez pracowników salonu.

W sumie jest to jakaś metoda, niestety zamieszania było sporo.

 

 

PROC, nie sciemniaj. Kto latal w grupie, to latal. "Kumple" latali bez eskorty. Bylem swiadkiem jak 5-6 osob pojechalo samemu lub w dwie osoby.

 

 

P.S. Bedzie ktos dzisiaj pod Selgrosem lub w innym miejscu?

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JERY nie byłem tam cały dzień, wszystko jest możliwe jednak wytyczne od rana były jasne i klarowne grupy zorganizowane z "eskortą" i takowe wyjeżdżały jak ja jeszcze byłem na miejscu

 

 

PROCu, ja Cie rozumiem, mowie tylko jak bylo :icon_mrgreen:. Grupy tez widzialem. Mialem jechec w tej ostatniej przed burza ale bylem nastepny w kolejce na hamowni, wiec wybralem to drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...