Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To moze odrazu nas na "czipendeilsow" przerobcie :wink: Ale stringi jako przebranie sceniczne wy zalatwiacie. Ja takowych rzeczy nie posiadam bo nie lubie jak mi cos za przeproszeniem w dupe wchodzi :biggrin:

 

Jery przerazasz mnie :) :icon_razz: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki co chyba jest za malo osób jak na forum, trzeba pamietac ze sa koszty stałe, ktorych sie nie da ominąć

 

Dominikowi chodziło o kolejną grupę, czyli swego rodzaju klub na forum jak MGH, EKG czy Halo Szczecin.

 

W Skierniewicach zdawać nie będę,MZ za wysoka

Pozostało mi szukać Tajfuna z nienaturalnie wygiętą kierownicą w jakimś ośrodku w Łodzi.Ewentualnie pobuszować w internecie i pooglądać jakie motorki mają w WORDach w całej Polsce.Gorzej,jak trafię na Szczecin albo Suwałki,hi,hi.

 

Wiola w Piotrkowie mają GN-ka 125 i jakiegoś Twistera (co to jest?), wydaje mi się, że nawet bardzo niska osoba da radę na Suzuki.

 

 

To moze odrazu nas na "czipendeilsow" przerobcie Ale stringi jako przebranie sceniczne wy zalatwiacie.

 

Widać w czym kolega ma doświadczenie i wie, że ma w takim wypadku zwycięstwo w kieszeni :icon_eek::P:P

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale stringi jako przebranie sceniczne wy zalatwiacie. Ja takowych rzeczy nie posiadam bo nie lubie jak mi cos za przeproszeniem w dupe wchodzi

 

Ja nie wiedziałem jak to jest w stringach więc zawsze praktyki masz więcej :icon_eek: Pozatym zgłaszam się na ochotnika, jeżeli Jery chcesz sprawować pieczę nad grupą "Uć" to proszę... Ja najwyżej będę skargi pisał :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiedziałem jak to jest w stringach więc zawsze praktyki masz więcej ;) Pozatym zgłaszam się na ochotnika, jeżeli Jery chcesz sprawować pieczę nad grupą "Uć" to proszę... Ja najwyżej będę skargi pisał ;)

 

 

Ja tez nie wiem jak to jest w stringach. To ze wiem kim jest gej nie znaczy ze nim jestem. To ze wiem jak wygladaja stringi nie znaczy ze je nosze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym kto dostanie piecze zadecyduje cala grupa wiec nie klocic mi sie tu i nie spamowac watku

i stringi i abazury od lampy nie pomoga

 

Adam pytałam o wybory miss i mistera, ale opcja szukaj twierdzi ze to jednak Ty (zmieniłeś avatar, gdzie sie podziała gitara?) organizacja w/w przedsięwzięcia którym w długie jesienne wieczory "żyła" społeczność tego forum, zakończonego na dodatek spektakularnym sukcesem jest przynajmniej dla mnie sporym argumentem i potwierdzeniem Twoich moderatorskich kompetencji :)

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jeżeli Jery chcesz sprawować pieczę nad grupą "Uć" to proszę... Ja najwyżej będę skargi pisał :(

 

 

Adam, a mozliwosc polaczenia sil wg Ciebie nie wchodzi w gre?

 

P.S. Bedzie ktos w srode w Ironie?

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam, a mozliwosc polaczenia sil wg Ciebie nie wchodzi w gre?

 

Wchodzi, nie widze przeciwwskazań i chętnie zgodzę się na współpracę, ale czy będzie tyle pracy żeby było potrzebnych dwóch modów? Niech zadecyduje góra.

 

Nikt z was nie będzie sprawował pieczy nad grupą "UĆ"

"Grupa Uć" (http://grupa-uc.lap.pl/ ) to skuterzyści

 

Nie wiedziałem, że takowa istnieje. Zwracam honor

 

Adam pytałam o wybory miss i mistera, ale opcja szukaj twierdzi ze to jednak Ty (zmieniłeś avatar, gdzie sie podziała gitara?) organizacja w/w przedsięwzięcia którym w długie jesienne wieczory "żyła" społeczność tego forum, zakończonego na dodatek spektakularnym sukcesem jest przynajmniej dla mnie sporym argumentem i potwierdzeniem Twoich moderatorskich kompetencji

 

No robiłem faktycznie, dziękuję, że Ci się podobało jednak z perspektywy czasu widze w tym przedsięwzięciu wieeeeele niedociągnięć.

 

 

A poprzedniego avatara gitarowo-gsxerowego zastąpiłem tym i.... przepadł :/ A chciałem do niego wrócić bo jakoś przyzwyczaiłem się do tych zachodów słońca.

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...