Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma jakikolwiek optymizm do Weterana?

Impreza istnieje od 15 lat i rządzi się swoimi prawami. Obowiązują proste zasady i tyle w temacie.

Jak ktoś nigdy tam nie był lub pojawiał się okazyjnie jako widz to może tego nie zrozumieć.

 

Dzisiaj odebrałem upatrzone wczoraj rzeczy i tym samym mocno nadszarpnąłem swój budżet :D

 

A ja moja popoludniowa wizyte na bajzlu uwazam za wyjatkowo udana. Bez problemu znalazlam czego szukalam, zamowilam inny zestaw kolorystyczny (no czasem trzeba pomarudzic) i najdalej za 2 tygodnie bede miala nowa kurteczke i spodenki, na dodatek po promocyjnej cenie bo sprzedawca dosc znudzony latwo dal sie utargowac dzieki czemu nie nadszarpne az tak mojego budzetu ;)

 

Jery a Wiola z Wiesiem specjalnie podjechali dzisiaj pod Tesco zobaczyc Twoje radosne osemkowanie...

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jery a Wiola z Wiesiem specjalnie podjechali dzisiaj pod Tesco zobaczyc Twoje radosne osemkowanie...

 

Niemozliwe. Napisalem Wioli ze obcieral podnozki bede w niedziele ;) Wiolu, naprawde bylas w sobote pod Tesco??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemozliwe. Napisalem Wioli ze obcieral podnozki bede w niedziele :evil: Wiolu, naprawde bylas w sobote pod Tesco??

Fakt,ale ja mam głowę,a raczej jej brak.Popitoliło mi się :buttrock: Prosto z Bajzlu podjechaliśmy pod Tesco,ale żadnego motocyklisty...Myślę sobie,pada,więc po co się ślizgać?!

Ja dziś nie kupiłam nic,bo nie mieli stelaży na moją virkę:(

Za to Wiesiek jak zwykle,zakupów cała siata :lapad:

Jak będziesz Jery na 100% jutro pod Tesco o 15.00 to podjedziemy na swoich maszynkach:)

Etita,będziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu, bede na 99%. Ten jeden procent zostawiam sobie na ewentualnosc siarczystych opadow deszczu. Jesli bedzie mrzyc to i tak bede. Jesli nie bedziemy osemkowac (tak pisze bo moze wam sie znudzic takie monotonne dla was gapienie sie na mnie :icon_razz: ) to mozemy sie gdzies przejechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu, bede na 99%. Ten jeden procent zostawiam sobie na ewentualnosc siarczystych opadow deszczu. Jesli bedzie mrzyc to i tak bede. Jesli nie bedziemy osemkowac (tak pisze bo moze wam sie znudzic takie monotonne dla was gapienie sie na mnie :) ) to mozemy sie gdzies przejechac.

Podjadę Jery,choć teściowa (złośliwa kobieta)oświadczyła,że nie zostanie z Wiktorią(moją córką).Niestety,nie mam dla niej kasku,więc nie mogę jej zabrać na moto.To wyklucza dotarcie pod Tesco na maszynach :(

No chyba że stanie się cud....

Aha,mówimy cały czas o Tesco na Bałutach mam nadzieję?

Pzdr

 

Cześć, a tutaj kto rządzi, jeśli miałaby powstać Grupa Łódź?

Proszę o kontakt.

pzdr

Witamy Moderatora!

Nie bardzo wiem,jak odpowiedzieć.Nie mamy tu żadnego prezesa(przywódcy).Jesteśmy niezrzeszeni.No chyba,że powstałaby ta grupa na forum.Ale kto miałby tym kierować??Jeśli może to poczekać do czwartku,to w środowy wieczór obgadamy to w Ironie z forumowiczami.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a tutaj kto rządzi, jeśli miałaby powstać Grupa Łódź?

Proszę o kontakt.

pzdr

Sądzę iż ciężki temat będzie do zorganizowania przywodcy w jednym temacie oj ciężki :wink: aczkolwiek ktoś może podjąć się życze powdzenia i zadowolenia :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczepie sie pod temat odnosnie bajzlu, ktory w tym roku byl wyjatkowo nieudany... kaskow moze i bylo, ale nic poza tym.

 

a swoja droga to troche sie temat o lodzi rozwinal... a pamietam jak ja sie pojawilem na tym forum to niewielu z lodzi bylo, oprocz mnie oczywiscie... :wink: no, to taki slad ze jestem :lalag:

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie.

Ja pamiętam jak z Łodzi na forum był Koza, Redas, Stasiu i Billy(marian znaczy). Chłopaki mają się dobrze, ale niestety nie wpadają już na forum.

Prawdopodobnie Koza znowu odpali stronę "Centrum" w chwili obecnej nie mamy serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. na ulicy Pojezierskiej przy elektrocieplowni.

Jery,bardzo miło było Cię poznać.My podjechaliśmy do ojca na Liściastą,wypiliśmy kawkę i już jesteśmy w domu.Dla mnie to i tak dużo :)

Pamiętaj o środzie w Ironie,bo na nas moderatorzy nakrzyczą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje nie czekać do środy. Czy ktoś z kolegów i koleżanek zechciałby się podjąć moderowania łódzkiej grupy gdyby takowa powstała? Moderator powinien dysponować odrobiną wolnego czasu która mógłby poświęcić dla forum i odrobina dobrej woli aby „użerać” się z resztą użytkowników (definicja którą stworzyłam wykluczyła mnie samą :) )

Proponuje przyjąć zasadę ze chętni zgłaszają się sami a jeśli będzie więcej niż 1 ochotnik, wtedy urządzimy demokratyczne głosowanie.

Zatem ktoś chętny?

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolu, Wiesiu, Tita. Bardzo sie ciesze ze was poznalem :) Fajnie bylo sie spotkac i pogadac. Mysle ze bedzie super gdy bedziemy trzymac sie razem :icon_razz: W&W (Wiolu i Wiesiu) :D pozdrowcie swoich przyjaciol :biggrin:

 

Co do moderowania. Spedzam sporo czasu przed kompem. Jestem swiezak w tej forumowej grupie, ale jesli nie macie nic przeciwko, chetnie sprobuje :flesje: Jest tylko maly problem. Nigdy nie zajmowalem sie prowadzeniem forum wiec licze na pomoc w kwestich technicznych ;)

 

 

Po naszym spotkaniu, gdy pojechaliscie na Lisciasta, wybralem sie do Sulejowa. Bylo super :D Troche przycisnalem i wogole. Zatrzymalem sie w zajezdzie do ktorego czesto chodzilem (czesto spedzalem wakacje w osrodku znajdujacym sie w lesie) Jakis facet z puszki podszedl do mnie i zaczelismy gadac o moto. Pogadalismy troche. Spoko koles. Niestety mialem tez bardzo niebezpieczna sytacje. Jakis pacan w 10 letnim golfie zaczal wyprzedzac z nadprzeciwka. Musial mnie widziec bo ja go widzialem caly czas poczawszy od rozpoczecia jego manewru. Mial duuuzo czasu zeby sie cofnac na swoj pas, ale gdzie tam. Lecial ze mna na czolowke zostawiajac mi metr szerokosci jezdni na ratunek. Dobrze ze nie zlapalem pobocza

Edytowane przez JERY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...