Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę w Ironie autkiem,ale Wiesiek,Grzesiu i Jacek motorami.Oni będą na Placu na 16.00,tak prosił Wojtek.

Dziś rozmawiałam z egzaminatorem z Płocka.Tam jest jakiś chiński moto i honda cdf250.Na Hondę pewnie nie sięgnę,ale egzaminator(miły Pan) powiedział,że pozwoli mi dosiąść to chińskie coś i jak tylko okaże się ok,to przenoszę papiery do Płocka.Aha,kiera jest podobno ok :biggrin:

Natomiast w Skierniewicach mają Suzuki gn250.Czy ktoś ma taki moto bym mogła luknąć??Będę wdzięczna:)

W Łodzi nie mają Tajfuna z taką kierą jak w WORDzie:(

Jery,liczymy na to, że zawitasz choćby na 22.00 :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procu jestem tego świadomy, ale sam pomyśl na jaki temat miałem się tutaj wypowiadać jeżeli nie miałem możliwości uczestnictwa w środowych spotkaniach w Ironie/na placu? Wybór moda zależy od Was, a ja się tylko zgłosiłem z uwagi na to, że bywam na forum, ciągle widze rzeczy do poprawy które raportuje i powinienem sobie poradzić.

 

Wiola, Tajfuna mają w Piotrkowie, ale nie wiem z jaką kierą. We wtorek będę wiedział :(

Edytowane przez Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jery,liczymy na to, że zawitasz choćby na 22.00 :biggrin:

 

 

Skoro potwierdziliscie swoja obecnosc to ja rowniez bede na 100 %. Okolo 22:00 :D

 

Proc, ja na moda nie pcham sie na sile. Zdaje sobie sprawe ze jestem tu calkiem swierzy o czym nie omieszkalem wspomniec. Zakladam ze miales na mysli moda jako osobe sprawujaca funkcje "lidera" rowniez poza forum, i w pelni sie z toba zgadzam. Jesli jednak nikt ze "starych" sie nie zglosi, mysle ze lepszym kandydatem bylby Adam z racji jego doswiadczen ktorych mi z pewnoscia brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie pobijcie o to,kto ma większe prawa do zostania moderatorem łódzkiej grupy forumowiczów :)

Jutro obgadamy to w Ironie.Już czuję,że będzie niezła dyskysja.Bądźmy poważni i się dogadajmy...

Jutro ma być deszczycho,więc my chyba nie podjedziemy na motorach,ale będziemy na 100%

 

Adam,będę Ci bardzo wdzięczna.Najważniejsze,jaką ma kierownicę ten Tajfun z Piotrkowa.I jeśli byłbyś w stanie dowiedzieć się,na jaki najbliższy termin można wyznaczyć sobie egzamin,to będę bardzo wdzięczna :)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obleje we wtorek to ci z pewnością powiem kiedy są kolejne egzaminy :] A jaka ma to być kierownica? Chętnie bym również zagościł w Ironie zintegrować się z grupą, ale środek tygodnia to dla licealisty niezbyt dogodna data.

 

W temacie moderacji się nie wypowiadam. Nikt sie nigdzie nie pcha i niech góra zadecyduje kto, czemu i na jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<<Już czuję,że będzie niezła dyskysja.Bądźmy poważni i się dogadajmy... >> -Wlasnie sila argumentu jest potrzebna, dlatego wezme bejzbusia , bede mial duzy argument :icon_razz: :icon_mrgreen:

Wiola pojedz na gienku 125-latwiej bedzie robic 8-ki i jest w dobrej kondycji.

Syn tak zrobil bo w Lodzi nie mogl zdac, zawsze bylo cos nie tak, a w Piotrkowie za 1 razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilam z instytutu meteorologii i gospodarki wodnej na naszym lotnisku (nie pytajcie co tam robilam bo to zbyt dluuuga historia) do rzeczy - pan meteorolog powiedzial ze do wieczora nie bedzie juz padac i ze do jutra rana ma byc sucho i pogodnie.

Zobaczymy na ile prognoza sie sprawdzi

Edytowane przez tita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilam z instytutu meteorologii i gospodarki wodnej na naszym lotnisku (nie pytajcie co tam robilam bo to zbyt dluuuga historia) do rzeczy - pan meteorolog powiedzial ze do wieczora nie bedzie juz padac i ze do jutra rana ma byc sucho i pogodnie.

Zobaczymy na ile prognoza sie sprawdzi

 

Oby się sprawdziła bo przecież schabik :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: :crossy: :crossy: a zatem Proc na Moda - Moda na Proca :crossy: :biggrin: :biggrin:

 

zeby bylo demokratycznie powinno pasc pytanie:

czy ktos zglasza sprzeciw?

 

glosy wsparcia i otuchy Procowi na pewno tez sie przydadza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...