Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to w końcu gdzie jedziecie??? Borki??? jeśli tak to o któej będzicie w Ujezdzie??? mógłby ktoś zadzwonić???

 

 

694855314

 

no to się wyminęliśmy :/ szukałem was i nie znalazłem... może innym razem :biggrin: szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma. Wczoraj bylo swietne smiganko. Szkoda Procu ze nie pojechales. Moze za tydzien.. :biggrin: Mozna by to powtorzyc. W koncu zaje..sta woda i majty mi nawet wcielo. Jedynie ch..nia z policja. Obstawili cala lodz :/ Dobra wracam do pracy. seeya na trasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że za późno napisałem, a to dlatego, że byłem święcie przekonany, że to następnego dnia będzie środa... jak zobaczyłem, że to już dzisiaj środa to wskoczyłem na 4um i napisałem... potem jeszcze na gg do Artura pisałem, ale on odpisał jak już wyjechałem w str łodzi żeby was spotkać... nie spotkałem was więc zawróciłem i pojechałem na Borki... LOL wpadłem tylko na 30 min do kumpla i z nim pojechałem na te borki... tam też już was nie było :| spotkałem tylko 3 gości z pabianic...

 

 

 

A moto chodzi świetnie :D baaaaardzo przyjemna maszynka... wszystko robi co chce - kładzie się lekko w zakrętach... idzie już od 1,5 tys obrotów nawet (bez jakichkolwiek tyrpań :P ) a powyżej 7 tys mózg mi się lasuje na tyłach czaszki :biggrin:

 

dzisiaj bede w łodzi to zobacze jak bedzie śmigać na tych najgorszych w świecie drogach (łódzkich)

<możemy się spotkać>

Edytowane przez Dzulu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj akurat byłem autem w pobliżu selgrosa ok 23 więc nieomieszkałem zajrzeć :D

 

przy okazji kolega sie zawiesił podwoziem na skraju tego pola jak sie jedzie w strone przejazdu kolejowego :biggrin:

Mieliśmy przy tej okazji spotkanie z panami na BMW :icon_mrgreen:

 

A póżniej widziałem Jarka jak sobie dzidował całe 50 kmh na warszawskiej po północy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty wyslalem do Kamieniu. Powinien wam rozeslac na poczte.

A smiganko bylo O K. :icon_mrgreen:

Jóż raz Ci dziEkowałem, ale dobrego nigdy za wiele, dziękóje jeszcze raz,

Zajefane fotki, roześle je na pewno

DZIĘKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...