Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chlopaki za tydzien jest ekstra zlot w strobinie organizuje huzaria wielun impreza jest pierwsza klasa wjazd w ludzkiej kwocie zakwaterowanie w przyjemnym zagajniku obok rzeczka aby sie pomoczyc i poplywac a organizacja jak dotad niezawiodla serdecznie polecam ja wyjezdzam kolo poludnia w piatek 21 lipca . od lodzi jest jakies 70km moze blizej moze ciut dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to PROC-u masz dylemat z ta skrzynia.

Zdystansuj ja pod prasa, a wszystko bedzie ok. :icon_mrgreen:

 

 

No jutro się za to będę zabierał :buttrock:

A dzisiaj robiłem CB750 - gaźniki i hamulce nie trzeba było niczego dystansować :banghead: :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do CB750 sam sie zdystansowales i dlatego dobrze Ci wyszlo :icon_mrgreen:

 

Być może :icon_eek:

Dzisiaj już pracuje przy Kawie tzn. rano ją rozebrałem przejrzałem gaźniki itd. a teraz zabrałem się za zawory.

Już mi się odechciewa.

 

Dopisane 20:28

 

Już po pierwszym pomiarze.

Aż osiem zaworów trzymało luz jak po regulacji. Całe reszta się zacieśniła ale i tak są dalekie od minimalnego zalecanego luzu.

Teraz ustawie go ciaśniej niż ostatnio, powinien ciszej chodzić.

 

Jednocześnie łańcuszek rozrządu w bardzo dyskretny sposób dał mi do zrozumienia że będzie chciał pójść na emeryturą przy okazji następnej regulacji zaworów

Dziarsko się trzyma ale obserwując go co przegląd silnika wiem ze będzie mu trzeba pójść na rękę.

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy na wcześniejszą

Przy następnej regulacji zaworów będzie miał już praktycznie przebieg przy którym producent zaleca wymianę.

 

teraz krótka przerwa na posiłek i jeszcze 3 zawory do ustawienia :biggrin:

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich moto-maniaków z Łodzi!!!! Czy mogę się przyłączyć?Zacząłem czytać ten post i czytałem ,czytałem teraz prawie was znam .Nie pojadę narazie na plac bo moto w rozsypce ale jak tylko wyleczę uczynię to z pewnością .Pozdrawiam wszystkich :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich moto-maniaków z Łodzi!!!!

 

a witam, witam

 

Czy mogę się przyłączyć?

 

no ba!

 

składaj maszynę i wpadaj na plac.

 

Korzystając z okazji - niewątpliwie pisanie postu jest swego rodzaju okazją - chcę zakomunikować, że Kawa po regulacjach działa prawidłowo i cel został osiągnięty, jeszcze tylko wymienić olej o świece :biggrin:

 

Druga sprawa, to w przyszłą sobotę chce jechać do Muzeum Motoryzacji w Otrębusach (pod Warszawą obok Pruszkowa)

 

Kto by chciał się zabrać?

 

Jeśli będzie dużo osób to dzielimy się na dwie grupy - szybkich i wolniejszych

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procu w przyszly weekned jest ekstra zlocik nie lepiej sie wybrac na naprawde fajna impreze to co wydasz na oterbusy na paliwko to masz wjazd i 3 dni ekstra zabawy w strobinie pisalem kilka postow wczesniej ale kazdy robi to co lubi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

procu w przyszly weekned jest ekstra zlocik nie lepiej sie wybrac na naprawde fajna impreze to co wydasz na oterbusy na paliwko to masz wjazd i 3 dni ekstra zabawy w strobinie pisalem kilka postow wczesniej ale kazdy robi to co lubi pozdrawiam

Ja tam jadę „w interesach” :biggrin:

A skoro jadę motocyklem to pytam czy ktoś by chciał jechać ze mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiecie moze cos o zlocie w Nieborowie ktorego dokładnie jest?? nie chciałbym zeby był na poczatku sierpnia bo musze na zlocik jechac jak co roku , a wyjezdzam na wakacje w przyszły wekend i chce byc juz w polsce gdy zlot bedzie i smignąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...