Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze: wcześniej jak o 19 ja nie dam rady (robota).

Po drugie: ja bez plecaka (Ola nie może)

Po trzecie: to gdzie te naleśniki są w końcu ??, bo jak nie na Jeziorsku to po jaką cholere tam jechać ?? to takie śmierdzące bajoro !!

Reasumując: dostosuje się do trasy, byle po 19.

Będe kontrolował 4-um i postaram się dostosować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki czyli:

1) bedzie bez plecaczkow :icon_mrgreen:

2) bedzie bez kompania :icon_mrgreen:

30 walimy do borek na nalesniki ??? :icon_mrgreen:

tak ??

 

 

a zreszta to mnie wszedzie bedzie dobrze :icon_mrgreen:

jak zwykle ustalimy wszystko w srode o 19

Kamieniu moze ewentualnie uda Ci sie byc ok 18.30 ;)

Edytowane przez kacper_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

Widziałem, że Rof coś pisał o tym, że w Borkach tez jest jakaś woda, wiec może dwie pieczenie na jednym ogniu ? Jesli chodzi o Jeziorsko, to wg mnie troche za daleko, my zbyt późno wyjedziemy, słońca już nie będzie i troche za mało czasu. No i paliwa duuuużo zejdzie (szczególnie jeśli polecimy jak ostatnim razem :icon_mrgreen: ). Ja bym głosował na Borki albo ten Czarnocin.. chociaż nie wiem jak to daleko :icon_mrgreen:

A jeszcze powiedzcie mi co z plecaczkami ? Wszyscy sami będziecie ? Bo akurat w srode przed wieczorem moje dziewcze przyjeżdza do Łodzi, ale jeśli miałaby być jako jedyna, to troche nie bardzo... No to jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też chętnie wpadne... osobiście wolałbyn BORKI, bo nie mam jeszcze żadnych dokumentów.. (wszystko w Skarbowym :/) i dołączyłbym sie w Ujeździe...

 

 

ostatnio też miałem być, ale mi komputer sie zje*ał i nie miałem jak się dowiedzieć kiedy jedziecie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niech beda te Borki. Fakt faktem ze do czarnocina jest duzo blizej i tez jest ladnie ale nie ma nalesnikow. Jak chcecie :icon_mrgreen:

 

A co do plecakow to wychodzi na to ze wszyscy beda sami ( nie wiem jak ten kolega od GSXFa)

 

 

 

P.S Dzisiaj przegladalem Kto z Łodzi od pierwszych stron i kilka osob ktore sie deklarowalo na wspolne spotkanie gdzies zniklo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jutro niestety nie będzie :icon_mrgreen:

 

ale mam propozycje na weekend, mianowicie z chudym i ekipa jedziemy do uniejowa i zostajemy tam na noc pod namiotami :icon_mrgreen: Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych. My jedziemy w sobote po południu i zostajemy do niedzieli, ale nic chyba nie stoi na przeszkodzie zeby ktoś przyjechał w niedziele rano. Z łodzi do uniejowa jest ok 50 km, a rozbijemy sie nie po stronie zamku tylko tam od strony pastwisk nad samą Wartą, gdzie jest cisza i spokój. Naprawde fajne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh rofu ja mieszkam 15 km od uniejowa

ale

mnie tez w srode mnie nie bedzie, w weekend trafil mi sie wyjazd i musze troche kasy na benzynke odlzyc

ale podjade pogadac troche z wami

do uniejowa tez niestety nie dojade z wyzej wymienionych przyczyn

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...