Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla zainteresowanych WFM Rekord.

Pierwsza mała odsłona projektu

http://www.polmot.skip.pl/index.php?mode=a...ode=view&id=112

 

 

Co do środy to ja nie mam jakiś specjalnych planów.

Trzeba tylko pamiętać że parę osób ma pracę i nie będzie łatwo się z niej urwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :]

Jeśli chodzi o MT01 :icon_biggrin: uuuu... potwór ! Nawet nie bede się rozpisywał i opisywał wrażeń, bo zabardzo w słowa nie potrafie tego ubrać. Tym poprostu trzeba się przejechać ! Powiem, że nie da sie do absolutnie niczego porównać tego, co daje jazda tą maszyną. Na głos smiałem sie do siebie w kasku jak śmigałem "emtekiem" :clap:. Ciarki to pojawiały sie na samo brzmienie wydechów Akrapovich, a w parze z tym idzie jeszcze 150 Nm momentu, dostępnego już od 3700 obr. :cool: Silniczek ma bardzo przyjemne wibracje, trzęsie niesamowicie, a przy zchodzeniu z obrotów całkiem przyjemnie masuje po jąderkach :clap: (no moze nawet bardziej niż całkiem). Jak skończyłem jeździć, to jeszcze dlugo nie mogłem dojść do siebie :] zapomniałem w ogóle o kluczykach i dokumentach od mojej hondziawki, hehe... później musiałem sie nachodzić po dwa razy, bo zaparkowałem nieco dalej.

Widze po wypowiedziach, że wszyscy mają podobne odczucia co do MotoWeteran Bazaru, przyznaje, bardzo mało wysawców, ludzi też nie za dużo, chociaż w sobote było znacznie więcej zwiedzająco-kupujących. Ja porobilem troche zakupów, niestety nie wszystko co chciałem.. sianka brakło :|

Ale co mnie nerwa wzięła !! ktoś mi podrapał i powgniatał troszke motocykl ! Hondziawa stała spokojnie sobie na parkingu po lewej stronie weścia.. w piątek to było.. wracam do hondziawy.. a tu na baku z lewej mańki dwa wgniecnia i zdrapany lakier z nich.. na lewej ladze to samo :banghead:

A w niedziele byłem na Salve 2006, ta impreza o której pisałem w zeszłym tygodniu. Musze przyznać, że przeszła moje oczekiwania, znacznei lepiej niż sie spodziewałem, a motocykli, to było duzo więcej, niż to sami organzatorzy przewidywali. Na moje oko, wychodziło ponad 500 maszyn ;)

 

P.S. Kupie motorynkę, może być w złym stanie i bez papierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszla srode byly dwie propozycje:

1) Na nalesniki do borek

2) Nad zalew Jeziorsko

 

Mnie w sumie bez roznicy choc pogoda na srode to http://www.meteo.pl/index.php?ver=06

wiec moze nad wode bysmy sie wybrali :icon_biggrin:

Jak byście wybrali sie na zalew w Czarnocinie może też bym podjechał

ciepła woda jest więc warto jechać (jeśli ktoś był to wie jak tam jest fajnie)

Co o tym myślicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnocin do kąpieli tez nie jest zly, bo woda czysta i blisko jest wiec nie trzeba by bylo spotykac sie duzo wczesniej i mozna by bylo skoczyc sobie troche poplywac :banghead: Ja bylem tam w kwietniu i naprawde jest

fajnie ;) Jak uwazacie :icon_biggrin: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnocin do kąpieli tez nie jest zly, bo woda czysta i blisko jest wiec nie trzeba by bylo spotykac sie duzo wczesniej i mozna by bylo skoczyc sobie troche poplywac ;) Ja bylem tam w kwietniu i naprawde jest

fajnie :clap: Jak uwazacie :icon_biggrin: :banghead:

Fajnie by było jechać ja bym sie z wami niezabrał.Ale byłbym już na miejscu tam woda stoi w miejscu więc jest ciągle ciepła..................

"Ojro"-jak byś chciał moge cie zabrać :cool:

Edytowane przez Muma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...