Skocz do zawartości

Kto z Łodzi ??


CbR600f
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak pojechaliście to chłopaki od franca palili do wybuchu, jednego poniosła fantazja i palił felgę, tak że kawałki stopionego asfaltu potłukły mu kompletnie tylną lampę (odbłyśnik itd, wszystko po kolei), poniszczyły bardzo rejestracje i popaliły trochę błotnika w TDM :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...1ADE196127DC729

 

Jeśli kogoś interesi to kilka fotek. Robił brat, który nie wykazuje zainteresowania motocyklami więc największych majstersztyków nie sfotografował ;]

 

 

rozszeżenie exe ?

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.yousendit.com/transfer.php?acti...1ADE196127DC729

 

Jeśli kogoś interesi to kilka fotek. Robił brat, który nie wykazuje zainteresowania motocyklami więc największych majstersztyków nie sfotografował ;]

 

 

czym były robione te foty ? starsznie wyblakłe

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak byłem w liberty, tak jeździłem triumphem, i tak przyznaję się ześwirowałem na jego punkcie :lapad:

 

Co mogę powiedzieć o tym motocyklu.

Jest niesamowity – jak zresztą wszystkie motocykle z tej marki.

Kolejny raz utrwaliłem się w przekonaniu że mój ZL jest pierwszym i ostatnim japończykiem w mojej stajni i będzie w niej do końca.

 

Triumph Speed Triple jest po prostu zabójczy.

Jest to idealny motocykl do codziennej eksploatacji w mieście i na jednoosobowe wypady za miasto pod warunkiem że umiemy się zapakować w plecak i nie musimy pędzić do oporu.

Podczas jazdy tym sprzętem uśmiech nie mieścił mi się w kasku.

Seryjny wydech gra piękną melodię wtrącając przy hamowaniu silnikiem twarde akordy detonacji w wydechu.

Dwa duże reflektory są dla kierowców aut tym czym dla każdego faceta jest para porządnego jędrnego biustu – nie da się przejść koło tego obojętnie i tak samo kierowcy samochodów nie są w stanie tego nie zauważy co owocuje zjeżdżaniem na bok i ustępowaniem miejsca.

 

Pokonywanie zakrętów jest bardzo przyjemne a reakcja na gaz jest niesamowita.

Dla sprawnego przyśpieszana i poruszania się w mieście wystarczy tylko minimalny ruch manetką gazu, odrobinę odważniejsze poruszenie powoduję:

I tu w zależności on nawierzchni a) poderwanie przedniego koła b) zapiszczenie tylnej opony i poderwanie przedniego koła.

 

Bardzo śmiesznym dodatkiem w motocyklu było coś co nazwałem wskaźnikiem adrenaliny.

Otóż w obudowie obrotomierza na jego obrysie znajdują się diody gdy się nie świecą są niewidoczne lecz przy przyśpieszaniu najpierw zaczynają świecić 3 zielone potem 3 pomarańczowe i na koniec 3 czerwone – czyli 3 dawki adrenaliny bezpieczna dla zdrowia stan alarmowy i totalne przegięcie :cool:

 

Niestety motocykl ma jedną wadę (nigdy wcześniej bym nie uwierzył że coś takiego napisze)

Wadą jest brak amortyzatora skrętu.

Motocykl z łatwością podrywa przód i często zdarzało się że przy szybkim przyśpieszaniu przednie koło łapało shime – pewien człowiek stwierdził że amortyzator nic tu nie da ale był niestety w błędzie.

No i jeszcze są dwie kolejne wady nie jest mój to raz, trochę będę musiał na niego zbierać to dwa :/

 

Oj długo bym mógł pisać o tym motocyklu,

 

to miałęm na myśli http://w1.bikepics.com/pics/2005%5C11%5C21...-470957-800.jpg

Edytowane przez PROC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...