Skocz do zawartości

[Poznań] zloty i imprezy


Rekomendowane odpowiedzi

hmmm, u mnie standardowo :mrgreen: sesja poprawkowa to obowiazek! a w piatek mam jakis egzam z silnikow spalinowych, ale do wieczora sie chyba wyrobie...

 

a co do knajpy to slyszal ktos o Proletariacie ?? jakies inne propozycje mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piję, mówiłem już

 

ja tez nie pije, ale mala cole mozna zawsze lyknac w dobrym towarzystwie

 

Sam nie wiem czy to żart czy chlopaki poważnie mówią?! Jeśli poważnie to wielki szacun.

Wsumie to i tak nie istotne. Kto bedzie chcial ten zamówi piwo kto nie ten zamówi cole. Maszyny podejrzewam i tak żadne się nie pojawią :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszły piątek powiadacie? hmm... <zerkam w grafik> tak więc u mnie generalnie piiipa :) w piatek jestem w robocie (jak zawsze do 21 :cry: ), czyli najwcześniej mogę pojawić się gdziekolwiek tak ok 22 na Starym. Niestety nie jestem oblatany w knajpach (chodzi o nazwy) więc proszę o podawanie adresów (jeśli to możliwe). Muszę się jednak przyznać, że jeśli wpadnę to będę raczej nieimprezowo wyglądał (służbowy garnitur+równie służbowy pomarańczowy kurwat). Tak więc z góry przepraszam za sztywniactwo :oops:

Ja generalnie też nie piję, ale nawet cola czy inny soczek w doborowym towarzystwie równie dobrze smakuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio Oryndż :P jestem ciekaw kiedy dostane służbowe pomarańczowe skarpetki :) to dopiero byłby hardcore... całe szczęście nic takiego nie planuja :P))

Jestem otwarty na propozycje jeśli chodzi o knajpę, ale raczej jestem za "studenckimi" lokalami np. Akademik przy Kornerze przy AE (niestety nie pamiętam adresu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie piję, mówiłem już Wink

No ok, to moze spotkamy sie w Sphinxie na Swinburgerze :P :?:

Świnx obciąga, wolę kebap z Okrąglaka :P

 

A na serio to może wpadne. Nie wiem jeszcze o której i czy w ogóle, bo prawdopodobnie będe w piątek późnym popołudniem grzebał sobie przy Kawie w HRG i nie wiem jak to się może przeciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zupelnie przypadkowo spotkalem Kube L3fta w jednym z marketow budowlanych na literke C (nazwy nie bede wymienail, zeby reklamy nie robic :P ) i powiedzial ze postara sie wpasc w piatek na browara. Trzeba z nim wypic, bo on za wielki kanal jedzie, jak wroci to bedzie mial kuuupe siana-takich znajomych nam potrzeba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...