Skocz do zawartości

[Poznań] zloty i imprezy


Rekomendowane odpowiedzi

Było super :D Wielkie dzięki Lisek1221 za podwiezienie :mrgreen: Zdjęcia mam już na kompie,tylko nie wiem jak je umieścić na serwerze i ew. na jakim :buttrock: jakby ktoś wiedział to niech da znać :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo fajnie' date=' tylko co niektore z zapowiadanych uczestniczek spotkania cos sie ustalic nie mogly ;) :D[/quote']

 

Nie bądz taki do przodu... jak przyszłyśmy do Was o 20:30 to miejsca dla nas nie było... gdzieś chcieliście nas wcisnąć :buttrock: ...a my potrzebujemy większej przestrzeni :P

pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAT - kebab był zarąbisty :!: :!: :buttrock:

Wiadomo' date=' w kwesti żarcia wiem co dobre :D

Zdjęcia mam już na kompie' date='tylko nie wiem jak je umieścić na serwerze i ew. na jakim jakby ktoś wiedział to niech da znać[/quote']

Fotki powrzucaj na http://imageshack.us/ A najlepiej zrób paczkę w zipie i wystaw gdzieś, np. http://rapidshare.de/ Resztę fotografów również się o to uprasza.

Nie bądz taki do przodu... jak przyszłyśmy do Was o 20:30 to miejsca dla nas nie było... gdzieś chcieliście nas wcisnąć ...a my potrzebujemy większej przestrzen

Och ach ą ę - dziwne, że jakoś inni, którzy przyszli poźniej zmieścili bez problemu... :roll:

 

Ogólnie wporzo jak zawsze, następnym razem mam nadzieję, że spotkamy się już na kozach - pewnie przy okazji ślubu Lisków, z okazji którego będzie jakaś parada skręcona :twisted:

 

I organizować mi ten Sieraków czy inne coś ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądz taki do przodu... jak przyszłyśmy do Was o 20:30 to miejsca dla nas nie było... gdzieś chcieliście nas wcisnąć ...a my potrzebujemy większej przestrzen

Och ach ą ę - dziwne' date=' że jakoś inni, którzy przyszli poźniej zmieścili bez problemu... :roll:

[/quote']

 

yyyyyyyyy no coś najwyraźniej poszło coś nie tak... dziwnie wyszło :roll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawać fotki !!! chce na trzeźwo looknąć w ten dekolt barmanki !!!!!! piwo to oni mają zajebiste !!!! pozdro dla wszystkich uczestników.

 

P.S. może by następnym razem przyjechać motocyklami ??? będziemy piątkową alternatywą do środowej Stajenki !!! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:http://rapidshare.de/files/14669759/FM_03.03.rar.html
a co dalej ?? bo mi się jakaś stronka wyświetla i niebardzo kumam co z tym zrobić :buttrock: trochę gorzej mi idzie z kompem niż z piwem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klikasz najpierw na "free" (masz do wyboru premium albo "free") potem czekasz ok. 35sek. i pojawia ci sie okienko z polem w które musisz wpisać trzy znaki które sie pokarzą. po wpisaniu klikasz na chyba "upload" czy tam "download" i juz sie sciąga. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś marudne panie na forum są ;)

:buttrock:

 

marudne może nie... ake zawiedzione :P :roll:

A czym mile panie tak bardzo byly zawiedzione?? :roll:

 

A jakby :? Ale same tez dobrze sie bawiłyśmy :banghead:

Ano, to dalo sie zauwazyc :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...