Skocz do zawartości

Zamierzam kupić K-750


Karolaga1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Sokolki do moge zareklamowac pana Skwarko :

Przyslal mi polamane cylindry (od dolu kolnierze) do urala, oraz przegub krzyzakowy ktory wygladal jak odrzut z produkcji.

Druga firma jednosobowa to niejaki Andrzej Sochoń z Wasilkowa. Przyslal mi zje*ana skrzynie do urala a gdy sie go pytalem przez telefon przed sprzedaza to twierdzil ze skrzynia malo jezdzona , w super stanie. Gdy chcialem mu ja z powrotem odeslac to powiedzial :lol: ze ja rozbieralem i teraz nie jest pewien czy dobrze ja poskladalem.(dodam ze ta skrzynia nawet dobrze poskladana nie miala prawa jezdzic). Takim sprzedawczykom to powinno lby ukrecac przy samej dupie. Uwaga ten ostatni oglasza sie na allegro (otomoto) - jego adres [email protected]. Stanowczo odradzam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sie podlaczyc do tematu - zwlaszcza jak chodzi o chłopaków z siedlc:

 

Arka kategorycznie odradzam, kawał sku***syna i oszusta, co innego mówi a co innego ma ( a raczej niema nic..). I jeszzcze sie pluje że "albo kupujesz albo wypie**alaj bo niemam czasu sie handlować..".

Na odjezdne dostał w ryj. Ciekawe dlaczego..? ;-)

 

Kasieńkę kupiłem u Pawła (wioska koło Siedlc, nazwy nie pamiętam..). Spory wybór, szczerze doradził, powiedział co i jak, chłopaki pomogli zapakować motocykl na auto. Ceny - od 1600 (wszystko na chodzie, ale do kapitalnego remontu..) do 12'000 (koleś akurat kupował odrestaurowane i zarejestrowane MW za tą kwotę..).

Z tym że radziłbym uważać jeśli chodzi o dokumenty: na początku nie brałem ruskich - umówiliśmy się że, za miesiąc przyjadę i mi pomoże załatwić sprawy celne. Po miesiącu mu nie pasowało, kazał dzwonić później itd. Sprawa się przeciągnęła ponad pół roku, wkurzyłem się i kupiłem na allegro ruskie papiery od M-72.

tak więc polecam Pawła, ale wszyskie sprawy załatwiajcie od ręki.. (poniekąd rozumię to że mu się nie chciało biegać za dokumentami - z których by nic nie miał.. podsumowując - zgubiła mnie moja naiwność. nauczka dla żuczka, przestroga dla innych)

 

Od russian boxera kupowalem niewiele, klamoty byly OK, ale drogie.

Sokółkę (jan skwarko) polecam - miły człowiek z którym się można dogadać..

 

a Kupował ktoś coś kiedyś od Grzegorza Szymańskiego z piotrkowa trybunalskiego ([email protected]) ?

był w tym roku na bazarze w poznaniu, zawsze biega w biiałej czapce marynarskiej z napisem (po rusku) "ruski marynarz"..

co sądzicie o jego klamotach?

ja kupiłem u niego wał i kilka innych klamotów, wyglądają ok, ceny miał atrakcyjne, jestem ciekawy jak sprzęt będzie chodził po odpaleniu..

 

i czy miał ktoś kontakt z ruskami handlującymi 2 rodzajami kół zamachowych: ze stali gwoździowej i wojskowej? :lol: co sądzicie o tcyh 2 rodzajach kół? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Kupował ktoś coś kiedyś od Grzegorza Szymańskiego z piotrkowa trybunalskiego ([email protected]) ?

był w tym roku na bazarze w poznaniu, zawsze biega w biiałej czapce marynarskiej z napisem (po rusku) "ruski marynarz"..

co sądzicie o jego klamotach?

ja kupiłem u niego wał i kilka innych klamotów, wyglądają ok, ceny miał atrakcyjne, jestem ciekawy jak sprzęt będzie chodził po odpaleniu..

 

hehe nie wiem czemu kojarzy mi sie ten Grzegorz z Piotrkowa z tym na zdjeciu:

http://www.redmotorz.studioo.pl/relacje/ko...z2006%20050.jpg

Jakis taki podobny sie wydaje.

No i jest taki forumowicz o nicku brzytwa takze z Piotrkowa ale to tylko moje takie domysly, ktore moga byc calkiem nietrafne.

A co do cen to faktycznie niektore rzeczy mial tansze, niektore drozsze (w porownaniu z tymi dwoma ruskami). Przy hurcie dawal rabaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem podobny, moze to nawet i dokladnie on.

blizej wiosny bede zamawial u Niego ruskie turbo - niemoge sie powstrzymac przed zalozeniem tego patentu :D czy cos da, czy nie da - bedzie fajnie wyglądało :D

 

a u tych 2 ruskich kupiłem to moje słynne koło zamachowe ze stali wojskowej

 

"kupisz taniej, ze stali gwoździowej, a moja stal lepsza - bo wojskowa.."

do dzisiaj się kulam ze śmiechu - chyba ze 2 godizny gadalem z tymi ruskami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odnioslem inne wrazenie co do ruskich :evil:

wg mnie ten co tak duzo gadal i miał dobre ściemy, to byl zwykly pionek od podawania klamotów :D

Bo jak chodziło o konkretne handlowanie cen i zamiane innych towarów, to do akcji wkraczał ten niższy - "czarny", i do niego należało ostatnie słowo.

(magik na maxa - tylną lampkę rowerową którą miałem w plecaku wziął w rozliczeniu za 30 zł.. a nowa kosztuje całe 6 ;-) )..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba kupować u Iwana części ze stali wojskowej, a nie z gwoździowej - i szafa gra :D

 

a tak powaznie - to z czym sie dokładnie przewiozłeś? moze trafiłeś na jakis szit made in piwnica handlarza, bo takie klamoty również można kupić :-/

 

[ Dopisane: 12-02-2006, 02:52 ]

pisałeś że motocykl szwagra był po konkretnym remoncie..

a co było wymieniane / naprawiane, a co sie popsulo? ;-)

wszystko było robione wg norm?

 

pozdrawiam

sovietek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt był po naprawdę przyzwoitym remoncie, jednak z niektórymi rzeczami jak wycieki oleju z przekładni głównej nie mogłem sobie dać rady. Efekt wiadomy- zarzygane cały czas koło, zaoliwione szczęki i zero hamowania tylnym kołem (na przednim też nie można było polegać). po jakimś czasie wyrobił się otwór-panewka w prawym dekielku skrzyni biegów podpierający wałek wybierania biegów. Efektem były wypadająca dwójka i czwórka. No i zużycie płynów było dla mnie nie do przyjęcia.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...