Skocz do zawartości

Palenie Etki 150 zimą...


Matt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym o mało nie wyszedłem z siebie i stanołem obok :? Co jakieś dwa, trzy tygodnie wyprowadzam etke i sobie lece posmigac w teren... Dziś ubrałem się, wychodze odpalam ją, zapaliła za pierwszym no to jade, i w pewnym momencie pryt pryt i H**! Kopie i kopie i nic :) Wróciłem na podwórko, odkręcam świece mokra; wycieram wkręcam kopie, nie chce zapalić. Znów wykręcam świece i znów mokra :-x I tak z 10 razy :cry: Co jej może być, skoro jakieś dwa tygodnie wcześniej paliła od pierwszego i bez żadnego problemu jeździłem...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to nie bedzie za madra rada ale tak sie przydarzylo mojemu kolege gdy wyjezdzal odemnie. Po pierwsze sprawdz czy masz paliwo a po drugie sprawdz czy masz kranik przekrecony na ON albo RES :-D

 

P.S. I prosze sie nie smiac bo to sie naprawde zdarza i to dosc czesto.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli świeca jest mokra to znaczy, że benzyna dochodzi, a iskry prawdopodobnie brak... zobacz czy masz iskrę na świecy, a najlepiej spróbuj innej świecy, sprawdź fajkę, kabel i połączenie kabla do cewki i do świeci. No i oczywiście sprawdź bezpieczniki, wyjmij je, przeczyść papierem ściernym... Jeżeli to nie pomoże to będziemy kombinować dalej :(

 

pozdrawiam ;)

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki :( Będe próbował, i pisał jakby co...

 

Moze to nie bedzie za madra rada ale tak sie przydarzylo mojemu kolege gdy wyjezdzal odemnie. Po pierwsze sprawdz czy masz paliwo a po drugie sprawdz czy masz kranik przekrecony na ON albo RES  

 

P.S. I prosze sie nie smiac bo to sie naprawde zdarza i to dosc czesto.

Oczywiście że takie coś może się zadrzyć i już nie raz mi się zdarzyło. Ale nie tym razem ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I mam :!: Nie kupujcie do etek świec NGK :!: Szajs :!: :!: Pierwszy i ostatni raz :-x Zrobiłem na niej może 500km i padła :P Wsadziłem starą świece i od pierwszego zapaliła :P Dzięki za pomoc 8)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie do etek świec NGK

Mi pierwsza NGK padla po 100km a druga po 5 minutach.

 

Co do odpalania w zime to tez juz jedna swiece stracilem (iskre). Odpalilem maszyne, pochodzila moze z 10 sekund i dupa, swiece szlak trafil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja już na NGK nakręciłem dobre kilka tys km i żadnych problemów nie miałem, więc ja nie mogę narzekać. Co do odpalania w zimie to ja tego nie robie, zalewam cylinder olejem i robię resztę zabiegów na zimę, przykrywam kocykiem i tak stoi bidulka parę miesięcy. Odpalę dopiero w kwietniu :) bo u mnie długo śnieg leżey :cry:

 

pzdr

Motorynka - Komar 50 - Jawa TS 350 x2 - Mz Etz 251e - Kawasaki zx6r 636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...