Skocz do zawartości

avo cafe racer - co wy na to??


bartek20 BSA A65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

stworzyłem coś co jeżdziło w mojej głowie od dziecka:). ciekaw jestem co wy na to?? moto nie ma na focie tłumika( krótkie cygarko kończące sie na tylnej osi)

 

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=2130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna sztuka, :) szacunek za to! :) Takie przeróbki ludzie powinni robić , również z Junaków, w końcu były wzorowane na anglikach. Tez zrobie takiego, ale z Janka. Twój jest super!

2 lata temu miałem caferacera z yamahy SR 500: http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p....php?pic_id=632

Takie modele robią większe wrażenie niz choppery, szczególnie z podrasowanym wydechem na szybkich przelotach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aluminiowa stary aluminiowa ;) palsticu nigdy bym nie założył!!!

Kolego Moc, wiadomo iż oryginał jest zawsze najpiękniejszy jeżeli chodzi o oldtimery ;). z avo w tym sprzęcie jest tylko rama, bak, silnik i dyfer z piastą tylnią. reszta jest z różnych maszyn + doróbki własne.

Przód Panonia (nie ma jak alu. półki :( ). polerka tylko karterów ale są w smarze więc nie widać, reszta po piaskowaniu -> większa porowatość-> lepsze chodzenie. Tłumik puściutki więc na wolnych pięknie basuje a na wyższych ryczy jak rasowy ścig:P.

 

http://forum.motocyklistow.pl/album_page.p...php?pic_id=2131

 

tu inne ujęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, fajny. Podoba mi się. Lampa od CZ i takież jej uchwyty- do wywalenia. Lampa od MZ juz jest lepsza- ma obłe kształty i jest metalowa. Wydech- koniecznie, krótki, sportowy klasyk, zadarty do góry trochę. I czegoś na baku brakuje, trochę tak łyso. Może jakis sportowy akcent, logo, szachownica, flaga w kratkę itp. Numer na puszce super. I kanapa taka sobie, ale nie wiem dokładnie jaka by była lepsza. Może jednomiejscowa, z zadartym tyłem?Albo z obłym zadupkiem, który moznaby z laminatu zrobić... Ogólnie fajna przeróba. Ze smakiem.

Gryf MC Poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Piękna sprawa! Bardzo mi się podoba.

Wydech dałbym coś a'la nowa seria Ducati Paul Smart - koniecznie dziobem do góry!

Fajnie wyglądałyby też lusterka wychodzące z manetek i lampa nieco niżej zamontowana :(

Extra sprawa, jakie koszty takiej zabawy?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...