Skocz do zawartości

mam mały problem


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak poprzednik napisal Yamaha DT 80 bedzie doskonała i tania w utrzymaniu , tak samo Honda MTX . :) Posiadaja wmiare dobre zawiszenie do jazd po lasku , wiec nie ucierpi natym twoj tyleczek :) . Pozdro.TIJO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze Suzuki Ts mam takie i jeszcze od dwoch sezonow mnie nie zawiodlo zadnej awari. Motorek bardzo lekki i w terenie daje rade dobrze a i ta teska jest 70ccm wiec z brakiem mocy nie bedzie problemu. Ja mam 50ccm i jezdze na moto od wielu lat i da sie przezyc wiec 70ccm to dopiero jazda. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81426218

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje serdecznie wszystkim za odpowiedzi, troche mnie to rozjaśniło co do wyboru motocykla:)

 

[ Dopisane: 16-01-2006, 19:17 ]

a i jeszcze z początku myślałam o 125 ale to chyba jednak byłoby za dużo na początek... no cuż wszystko w swoim czasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cwiare wyczyna :mrgreen: :) :) radosci coniemiara :) :) a tak serio moze 4T 125 ??

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!

Nie musisz sie obawiac 125ccm :-D To wcale nie ma tak duzo mocy!! Tylko tak mowia :) Ja osobiscie mam Yamahe DT 125 R i mocy mi juz brakuje. A jesli bys sie uparla do 50ccm to polecam Derbi Sende R bo to najmocniejszy motocykl w swojej klasie (wedlug mnie i moich qmpli).

 

P.S. 125ccm to tylko VOLL-crossy maja za duzo mocy bo maja wyzylowane silniki :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli bys sie uparla do 50ccm to polecam Derbi Sende R bo to najmocniejszy motocykl w swojej klasie (wedlug mnie i moich qmpli).

G*wno prawda

Nie musisz sie obawiac 125ccm To wcale nie ma tak duzo mocy!! Tylko tak mowia Ja osobiscie mam Yamahe DT 125 R i mocy mi juz brakuje.

Dobra stary ale niedosc ze DT'tka jak na 125cm3 ma przecietna moc to jeszcze jest ciezka jak ... dzik :) . Pozatym jak czytam tematy o Twoim sprzecie to podejrzewam ze Twoja ma z 16km (pewnie zblokowana jak 95% DT'tek w Polsce). Ludzie pisza na aukcjach ze maja odblokowane DT'tki a tak dyfuzor nie tykany, koncowka tez i VMAX=115km/h. Niektorzy maja bujna wyobraznie i nie wiedza co to prawei 30km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...