Skocz do zawartości

zabrudzenia na żebrach cylindra


tomekkula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jesli sam srodek nie da rady to szczoteczke do zebow w lapke i do roboty :) . Ze wzgledow higienicznych nie polecam wlasnej szczoteczki - w ostatecznosci posluz sie szczotka kogos z rodziny :twisted: .

 

A tak bardziej powaznie: poszukaj szczotki ze sztywnym wlosiem (moze byc nawet taka jak do mycia dywanow) i do roboty!

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moge przejechać papierem ściernym czy nie?

 

Papierem ściernym tylko przyspżysz sobie dodatkowej roboty.

Tak jak Łukasz aprilia ci doradził, szczotka i do dzieła.

 

Do końcowego dopieszczenia możesz użyć szmatki do czyszczenia

miedzi których używają instalatoży, kupisz to w każdym sklepie

instalacyjnym .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja użyłem preparat do czyszczenia silników firmy Sonax. Najdroższy chyba z dostępnych na rynku. Ale wcześniej próbowałem różnych i nic.

A tym spryskałem zgodnie z instrukcją silnik w swojej Virago 750, odczekałem jak kazano 2-3 min. i spłukałem myjką.

I co?

... i silnik wygląda jak nowy!!! Zszedł, cały brud, olej, wżarty lub zapieczony syf itp.

Polecam! (Sonax ma całą serię kosmetyków do motocykli. Jakość jest warta ich ceny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robic syfu to napisze tutaj. NA karterach po zewnatrznej stronie jak i na cylindrze mam oblesny nalot! Czym to zmyc? Nawet papierem sciernym trzeba mase czasu szorowac zeby to ruszylo a wiadomo - nie wszedzie nim siegne. http://www.bikepics.com/pictures/482937/ widac to na tym zdjeciu! Pomozcie bo do tego sie syf lepi i ogolnie nie wyglada to zbyt pieknie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...