Skocz do zawartości

Moto Weteran Bazar Łódź 14.01.2006


Wojt@s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a myśle że w maju sobie odbijemy ten motobazar:P oj ślisko i zimno to było.Co do cwaniaków, to niektórzy się niespecjalnie znali na tym co mieli.Jak mówiłem kupiłem oryginalną saperke Wehrmachtu za jakieś 40 :) i kto tu chce komu wciskać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie był to pierwszy moto-bazar, choć mieszkam w łodzi. poprzednie (mimo że miałem już 2oo) jakoś mnie nie przyciągnęły, teraz zaś potrzebowałem całej masy rzeczy. jak na złość nie kupiłem nic z tego, czego szukałem :) po prostu mało było części do MZ i tyle (a jak już coś znalazłem, to ceny naprawdę kosmiczne).

no, ale kupiłem sobie trochę "dodatków" (takie nieplanowane zakupy, he he) - blokada na moto, spodnie skórzane z protektorami (ale dziwnie było się tam rozbierać do rosołu by cokolwiek przymierzyć ;) ) bandamę i naprawdę malutką koszulkę dla mojej żony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,mam takie pytanko do ludzi którzy jezdza na bajzle,bede chciał sie wybrac na bazar 12 lutego do wawy,bede chciał kupic sobie jakies ubranko na motocykl,chodzi mi o spodnie i kurtke,wiadomo że najlepsze jest nowe,przez nikogo nie noszone,ale jakby sie trafiły jakies uzywki niezniszczone to tez nie pogardze,i teraz moje pytanie,w jakich cenach sa ciuszki na bazarze,chodzi mi o takie przyziemne ceny :) ,

spodnie skórzane z protektorami

ile dałes za spodnie,chciałbym wiedziec bo nie wiem na jakie ceny sie szykowac,czy mając np.koło 500 zł można kupic jakies niezniszczone ciuszki.pozdrawaim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam, wróciłam... i jestem rozczarowana. Nastawiałam się na zakup kurtki i kasku (ew. jeszcze spodni) a tu absolutna lipa. Sprzedający wzieli ze sobą chyba po jednej sztuce danego modelu i to jeszcze w dużych rozmiarach :| . Rozumiem jeszcze, że biorą większą ilość tych najbardziej chodliwych rozmiarów, ale żeby nie mieli ani jednej sztuki czegoś mniejszego? Nic nie kupiłam :) :) ;)

Cóz... przynajmniej sobie wycieczkę zrobiłam :P (jednorazowo, bo więcej nie pojadę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóz... przynajmniej sobie wycieczkę zrobiłam  :)  (jednorazowo, bo więcej nie pojadę)

no właśnie, bo ja to jestem z łodzi, więc tylko cenę biletu wstępu ryzykowałem (bo nie kupiłem nic z części których szukałem, a to co kupiłem, to raczej tak, pod wpływem chwili :) ), ale byłbym niepocieszony, gdybym miał jeszcze na pociąg wyłożyć i wrócić z pustym plecakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przyjechalem z kumplem z Warszawy i bardzo sie zawiodlem. dobrze ze niedawno kupilem troche rzezczy od jednego z forumowiczow bo ceny byly wziete z kosmosu i ogolnie bardzo maly wybor do enduro/cross. byl to moj pierwszy bazar i spodziewalem sie czegos innego. wystawa militariow jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystawa militariow jak najbardziej ok.

he he, a ja w całym tym zamieszaniu (z żoną byłem) przegapiłem namiot z militariami :)

uparcie się do niego kierowałem. później jednak kupiliśmy dla niej taką tyci koszuleczkę i jakoś zapomniałem o całej reszcie reszcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...