Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Maj coraz blizej, trza by pomyslec o jakiejs liscie i rezerwacji noclegow

 

Co do wegierskiej gorki - ja + moja lepsza połowa mamy zamiar przybyc 28 w piatek - gdzie tam sie mozna przespac i ewentualnie kto z okolicy podejmie sie zaklepania miejsc?

Budapeszt - jak rozumiem Marew zalatwia rezerwacje tak wiec poprosze o dwa miejsca - Marlew popraw mnie jak bym sie mylil i nie ty to robisz

Reszte noclegow zalatwiamy na miejscu czy tez cos staramy sie znalezc wczesniej?

 

Pozdrawiam

 

PS.

Moze na pierwszej stronie by lista uczestnikow sie pojawila? Da nam to mozliwosc oceny ile nas jedzie i jak to zorganizowac

 

Pozdrawiam

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytam nieśmiało czy wszyscy chcą jechać przez Budapeszt,bo akurat dla mnie nie jest atrakcją jazda do duuużego miasta ,kiedy jest ciepło :) i myslę jakby tu się znaleźć się gdzieś nad wodą i łyknąć piwko lub winko. Poza tym noclegi w Bud. są dość drogie jak i knajpy.

Czekam na ew.sugestie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budapeszt - jak rozumiem Marew zalatwia rezerwacje tak wiec poprosze o dwa miejsca - Marlew popraw mnie jak bym sie mylil i nie ty to robisz

 

 

Bardzo chętnie ale... żeby zarezerwowac nocleg w Etapie musze podac nr karty kred. - oczywiscie moge to zrobic ale szczerze mówiąc, wybaczcie brutalność i bezpośredniość, nie znam Was wszystkich i nie wiem kto pojedzie a komu w ostatniej chwili cos wypadnie... i nie chciałbym żeby mi w ostatniej chwili Etap sciągnął z karty za 3 niewykorzystane pokoje... Niestety trzeba się dogadywać grupkami i rezerwować samodzielnie po 1 czy 2 pokoje. Potrzebna jest karta kred. + odrobina znajomości języka angielskiego.

Poza tym dobra wiadomość - w tym terminie domek klasy turystycznej w Hajduszoboszlo na campingu tuż koło basenu dla 4 osob z łazienką wychodzi koło 120 pln/dobe więc 30 od łba. 400 m od basenów

Wstep na baseny w tym roku - karnet całodzienny koło 15 pln (wszystkie baseny). Za aqapark dodatkowo 30 za cały dzień około.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !!

 

No to ja późno ... ale włanczam sie do tematu :)

 

..Przeczytałem te 12 stron postów i wszystko wyglada naprawde obiecująco ...

 

... Jeśli moge prosić o jakies podsumowanie tzn. konkretna date (z tego co sie doczytalem to wyjazd z Goorki 29 kwietnia i powrót 3 maja ) kasa to okolo 600-1000zł ... trasa okolo 1000 km.

 

/// No i właśnie nie mam zadnych sakw w moturze :/ i pytam czy bylaby taka mozliwość zeby (o ile ktos pojedzie autem) podrzucic bagaż do auta ????

 

 

PoZDro !! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki termin rezerwowac Etapa?

Bo kempingi w "interiorze" to chyba na bieżąco będziemy organizowac?

 

Gdzieś tak na pierwszych trzech stronach było, że "dzieci wrześnieńskie" na swych szybkich maszynach będą robiły za szpicę i organizowały codzienne schronienie? to dalej aktualne?

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaki termin rezerwowac Etapa?

Bo kempingi w "interiorze" to chyba na bieżąco będziemy organizowac?

 

Gdzieś tak na pierwszych trzech stronach było, że "dzieci wrześnieńskie" na swych szybkich maszynach będą robiły za szpicę i organizowały codzienne schronienie? to dalej aktualne?

 

 

Etapa na 2/3 maja. Campingi na bieżąco bo przed sezonem nie bedzie problemu. Istnieje szansa że z nudów na Wielkanoc skoczę do Tokaju i coś poszukam więc byłoby na I nocleg po Węgierskiej Górce.

Ja tam tez mogę szybciej skoczyć jak chcecie :wink: chociaż w tym roku nastawiam się na jazdę kontemplacyjną :notworthy:

 

Na Ursynowie w słońcu jest teraz 17 stopni :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlew, tak sobie dumam, a może ustalimy gdzie nocleg dopiero w Wegierskiej Górce? Wiesz, różni ludzie o różnych portfelach jadą, warto jakis kompromisowy nocleg znaleźć, bo jak sie porozbijamy po różnych miejscach, to troszkę wyjazd się rozbije na grupy...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlew, tak sobie dumam, a może ustalimy gdzie nocleg dopiero w Wegierskiej Górce? Wiesz, różni ludzie o różnych portfelach jadą, warto jakis kompromisowy nocleg znaleźć, bo jak sie porozbijamy po różnych miejscach, to troszkę wyjazd się rozbije na grupy...

Pzdr

 

 

Wybacz Staszku to moja wada.... :notworthy: jestem nadopiekuńczy i mam tendencje organizatorskie... w razie czego walić w łeb to się resetuję... Zrobimy jak wyjdzie, przebiegi mamy takie że spokojnie bedzie czas poszukac noclegu... Najwazniejsze zeby razem :)

 

pozdrooofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlew, tak sobie dumam, a może ustalimy gdzie nocleg dopiero w Wegierskiej Górce? Wiesz, różni ludzie o różnych portfelach jadą, warto jakis kompromisowy nocleg znaleźć

Stachu ! trza było tak nie chlać całą zimę i dudki odkładać. Etap to już jest kompromis - bo normalnie to niżej Intercontinental nie schodzę :bigrazz: Więc ... przyznaj sobie mały kredycik, albo jakiś kumpel niech Ci przyzna i frrrrrrruuuuuuuu ...... lecimy .... A hardcory to sobie na innych zlotach zafundujemy.

Tu podarujemy sobie odrobinę luksusu. OK ?!?!?!? :) Obiecałem koledze z forum, że będzie spał na podłodze w niezłym hotelu to słowa muszę dotrzymać ! ROZUMIEMY SIĘ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne Prot, już przyznałem! Ale obiecaj, że tak poupychasz wszystkich, że może i na podłodze niektórym wypadnie, ale na jednym campingu czy w jednym hotelu!!!

Ja to taki charakter psa pasterskiego mam, że źle mi, jak stado się rozbija i nie widzę wszystkich owiec i baranów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...