Skocz do zawartości

weekend majowy 28.04-3.05 lub 7.05 WĘGRY


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

on oc yT ? ydgiN w uicyż ? Ołatsoz ezczsej 63 ind !

Marlew - i jak PGRa i mój węgierski ?

Kozaki jesteście!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

a mój węgierski to tylko podstawowe słowa - renderseg' date=' kici' date=' jonapodkiwanok, keszenem, tokaj, egribikawer, palacinsta[/quote'']

Eszke tele kele fundzior :mrgreen:

 

[ Dopisane: 25-02-2006, 03:58 ]

Jeśli chcecie' date=' mogę zapodać foty z tego odcinka, jak z całego zesłorocznego wypadu do Węgier Smile

[/quote']

A prosimy bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodasz ekonomiczniejszą wersję wyjazdu na majowy weekend, o której dysputowaliśmy niedawno...

a tak byłbym zapomniał ... po pierwsze każdy zabiera kumpla jako plecaczek, a po drugie nie pijemy w ciągu całego weekendu. Na paliwo idzie połowa kasy na to przeznaczona, wydatki na alkohol=0 to obniżenie kosztów o 90%. :mrgreen:

No dobra dość żartów. Ekipa nieco się kurczy z różnych względów, ale są tego też plusy.

Marlew - ile tam z Warsiawki motocykli ma ostatecznie jechać ?

Z Gdańska Staszek_s z plecaczkiem, z Wrocka realnie to dwa lub trzy sprzęty, ze Śląska też ktoś poleci ( MarianKa sie nie rozmyslił ? :mrgreen: )

Trzeba zacząć spamować - bo mało casu kruca bomba, mało casu !!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominika liczysz jako Wrocław

Nie śmiałbym tak Dzielnego Kawalera obrażać pochodzeniem z Wrocławia. Oczywiście jest jeszcze grupa góralska, której nie wymieniłem. Sorry Dominik - za Twe pełne chwały czyny w ostatnim czasie szacunek Ci się należy. :P

Marlew. Podawaj tu ostateczną wersję trasy, żebyśmy mogli dopasować punkt zbiórki, bo nas w ostatnim czasie strasznie po Polsce porozrzucało Być może będzie to Słowacja. Czy ta "lewa" trasa zaznaczona przez CosmoSquig nieco wyżej pasuje ? Czy ta np. prawa ? Grupie góralskiej i Wrocławiowi i Śląskowi pewnie bardziej pasi "lewa", mnie prawa, a reszcie ? A może przekraczamy granicę w takim Zwardoniu ? Wtedy PGR będzie musiał naprawić wodę garażu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marlew. Podawaj tu ostateczną wersję trasy, żebyśmy mogli dopasować punkt zbiórki, bo nas w ostatnim czasie strasznie po Polsce porozrzucało Być może będzie to Słowacja. Czy ta "lewa" trasa zaznaczona przez CosmoSquig nieco wyżej pasuje ? Czy ta np. prawa ? Grupie góralskiej i Wrocławiowi i Śląskowi pewnie bardziej pasi "lewa", mnie prawa, a reszcie ? A może przekraczamy granicę w takim Zwardoniu ? Wtedy PGR będzie musiał naprawić wodę garażu  :mrgreen:

 

Co ja bede podawał... i tak na mapie nie znajdziesz ;)

 

a tak poważnie - możemy robić kółko zgodnie lub przeciwnie do ruchu wskazówek zegara :P więc wyjechac albo z rejonów Kudowy, albo Cieszyna albo w Twoim Prot rejonie czyli zastartować z Barwinka... a potem to mamy 3 miejsca i dużo czasu - Balaton, Hajduszoboszlo i Tokaj... oczywiscie tokaj bedzie i tak co wieczór ale w innej formie

Jeszcze raz - baseny w Hajdu są otwarte od 1.05 - a nie ma to jak wymoczyć stare tyłki w gorących źródłach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja bede podawał... i tak na mapie nie znajdziesz

Teeee ... bo Ci więcej zdjęć z Pragi nie wyślę !!! :twisted:

Z geografii miałem poprawkę w drugiej klasie' date=' ale jakbym nie patrzył Kudowa odpada. Ja proponuję spotkanie w piątek 28 kwietnia wieczorem w Węgierskiej Górce. PGR organizuje noclegi. Śląsk może dojechać rano w sobotę lub jak chce w piątek. Sprzęty będzie gdzie zostawić ( nie PGR ? :buttrock: )

Z Węgierskiej Górki jest 15 km do Zwardonia - przejście graniczne - potem Ćadca - Źilina i Martin. I w ten sposób jesteśmy na "lewej" nitce trasy.

Z Warszawki trasa jest prosta - Katowice- Bielsko Biała - Żywiec + 10 km i Węgierska Górka.

W Węgierskiej Górce przyzwoite noclegi można załatwić po 30 zyli. te super komfortowe ze dwa razy drożej :mrgreen:

Celowo omijam temat Cieszyna, bo z tego co wiem to drogowcy robia wszystko żeby nam uprzykrzyć dojazd na samo przejście graniczne.

No to moja propozycja. Proszę o opinię.

 

[ [i']Dopisane: 10-03-2006, 12:45[/i] ]

P.S. Co do Barwnika - mi pasi - ale Tylko mnie :P Nie będę egoistą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech same przeciwności losu..... :buttrock: Jadę po niedzieli zapisać się na egzamin, ale wolne terminy są dopiero na początku kwietnia ;) Co za DUPA jednym słowem! Muszę jeszcze moto dopracować.

Mam nadzieję, że do weekendu majowego uda mi się ,,zdobyć" prawko, a jak nie to czyjeś plecy???? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 14-03 sytuacja powinna się wyklarować i będę wiedzieć na 100% czy pojadę czy nie, gdyby się okazało, że jednak nie mogę z Wami pojechać :buttrock: to Prot będzie mnie godnie reprezentował, wtedy spotkamy się na wyjeździe gdzieś bliżej :? .

Buziaczek i mam nadzieję, że do zobaczenia na trasce na Węgry :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...