Skocz do zawartości

Technika przechodzenia zakretow.


Wyatt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy bieg jest du ruszania z miejsca, no chyba że masz jakiś mały, ciasny winkiel i chcesz wyjść z niego na pełnej pi*dzie bokiem to wtedy może jedynka na coś się nadaje. Ogólne winkle na jedynce to ból w dupie, bieg krótki, powera sporo a prędkości prawie nic. Bierzesz dwójkę i idziesz przez to normalnie, nic nie poradzić skoro winkiel taki parszywy że biegu nie idzie dopasować. Ewentualnie pokonaj go szybciej. Lub... wejdź na dwójce, 3/4 winkla pojedź tym biegiem, potem redukcja i ogień. Jeśli masz na to odwagę i skill. :icon_twisted:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak ktoś nie umie wrzucic bez zgrzytu z 1 na 2 to fajne pie rdolnięcie bedzie w skrzynie :D ogolnie to sztuką jest wrzucic 2ke bez zgrzytu...gdzies tam piszą że lekki nacisk na skrzynie, sprzeglo z odjeciem gazu i sam wskakuje, ale jak nie zgrzytnie to kliknie... Jest jakas specjalna technika na przejscie z 1 na 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest zasada że zakręt przejeżdża się na najwyższym możliwym biegu do przejechania danego zakrętu. Warunek jest jedynie taki aby silnik był w zakresie obrotów optymalnej charakterystyki.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ogólne winkle na jedynce to ból w dupie, bieg krótki, powera sporo a prędkości prawie nic.

 

Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie ten krotki bieg pozwala rozbujac moja 248 kg do ponad 110 km/h na II - III - ce Cie lykam :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lytrach na jedynce leci się 160.

 

W ktorych ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...