Skocz do zawartości

w jakich butach jeździcie?


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem je rok temu na ebayu niemieckim za chyba 175€... teraz pewnie kosztują dużo więcej przez kurs € icon_rolleyes.gif

 

 

To wraz ze zmianą kursy rośnie też cena w obcej walucie? O kurde, teraz to się zaczynam bać kryzysu :D :D :D

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wraz ze zmianą kursy rośnie też cena w obcej walucie? O kurde, teraz to się zaczynam bać kryzysu :D :D :D

Bo to pewnie kryzys wszystkich wartości (nie tylko finansowych) :biggrin: :biggrin:

 

BTW - naprawdę nikt nie jeździ w XPD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety srodki finansowe nie pozwoliły na coś z wyższej półki ... kupiłem buty firmy red coyote (anglia) ale miło sie zaskoczyłem całkiem wygodne solidne wykonanie a cena naprawde przyzwoita ;] Przy najblizszej zmianie planuje Oxtary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 870 można wyrwać SMX Plus

 

Te czasy się już skończyły niestety (chyba, że stare partie itd. / ew. 'znajomości' ) - choć to pewnie kwestia kilku miesięcy i znowu ceny polecą w dół na zimę.

 

Falco to całkiem niezłe, godne polecenia buciory - jeśli komuś metka nie przeszkadza. Ale faktem jest, że wystarczy trochę dołożyć i się ma coś z popularnych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tych trzewikach ?

 

http://moto.allegro.pl/item562496286_m_m_h...ce.html#gallery

 

albo o firmie Gaerne, Falco lub Diadora ?

 

Nadal nie wiem co kupić ;]

 

Ja jezdze w Diadorach Eagle WP (prawie jak te http://www.moto-abc.pl/buty-diadora-eagle-...ne-p-1667.html), trzymaja sie bardzo dobrze, nie maja tendencji do przemakania - pewnie dzieki brakowi otworow wentylacyjnych, da sie tez w nich wytrzymac latem i przesiedziec pare godzin na uczelni.

Jak na kase ktora za nie dalem - niecale 400zl - uwazam ze calkiem niezle sie sprawuja, ale gdybym mial wybierac teraz to doplacil bym do wyzszej polki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te czasy się już skończyły niestety (chyba, że stare partie itd. / ew. 'znajomości' ) - choć to pewnie kwestia kilku miesięcy i znowu ceny polecą w dół na zimę.

 

Falco to całkiem niezłe, godne polecenia buciory - jeśli komuś metka nie przeszkadza. Ale faktem jest, że wystarczy trochę dołożyć i się ma coś z popularnych firm.

 

Wcale nie. Proszę:

 

http://moto.allegro.pl/item563844231_buty_...lpinestars.html

 

Sprawdzone - w zeszłym tygodniu kolega od niego brał buty. Jak najbardziej gościa polecamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...