Skocz do zawartości

Jakie triki najbardziej wam sie podobaja w stuncie.


samolot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spidi kto jak kto ale Ty powinieneś wiedzieć o czym mówie. Rozumiem, że interesuje Cię tylko amerykański styl, ale... Koleś napewno nie jedyny, który to wykonuje (ale chyba najłatwiej go skojarzyć) to Christian Pfeiffer na motocyklu Ducati Monster 1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne... 8)

 

Mało osób wie, że to w ogóle wykonalne(tzw. jedynka albo 1 o'clock).

 

Żadko wykonywany numer bo większośc ma stelaże albo lampy z tyłu a do tego trzeba męc ucięty kawałek zadupka albo musi to być tył ala tuningowany Buel czy Monster.

Ludzie nie znający tematu pionem często potrafią określać gume w okolicy punktu balansu ale to pół biedy... gorzej jak mówią tak o gumacho o kącie 45stopni... :mrgreen:

 

Zwracam honor... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link o ktory wam chodzi to chyba to:

 

http://video.bikepics.com/wmv-416-96/Anony...lipped-6sec.wmv

 

I wydaje mi sie ze to nie jest zaden nowy trick tylko po prostu Biaggi troche przesadzil a ze jest pro to udalo mu sie postawic spowrotem motocykl. Chyba jednak dla wiekszosci taki "trick" skonczyl by sie bolesnym upadkiem na plecy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link o ktory wam chodzi to chyba to:

 

http://video.bikepics.com/wmv-416-96/Anony...lipped-6sec.wmv

 

I wydaje mi sie ze to nie jest zaden nowy trick tylko po prostu Biaggi troche przesadzil a ze jest pro to udalo mu sie postawic spowrotem motocykl. Chyba jednak dla wiekszosci taki "trick" skonczyl by sie bolesnym upadkiem na plecy.

 

pozdrawiam

 

Nie, nie jest to nic wspólnego z trickiem o któym rozmawiamy(Biaggi poprostu daje na gume i traci kontrole w sumie fuksem unikając spektakularnej gleby...).

Własnie o tym pisałem wcześnie... że ludzie często w ten sposób określają "gume ponad pion" a chodzi postawienie pmotocykla ponad totalny pion czyli poza 12stke jeszcze(nawet 1 o'clok) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odp. na pytanie z tematu wątku:

Mnie najbardziej podoba się taka kombinacja - dłuuuugi stoppal praktycznie aż do zatrzymania, jak już motocykl właściwie stoi na przednim kole należy się obrócić o 180', jak tylne koło opadnie ruszyć od razu na gume :biggrin:

Jak to widzę to aż mnie dreszcze przechodzą :wink:

Chciałbym coś takiego umieć, ale nigdy nie będę :( bo się cholernie boję takich rzeczy :icon_evil:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego kolesia mam respekt! Wiele można było by się od niego nauczyć.

Najbardziej mi się podobają tricki zakończone poprawnie bez upadku. :wink:

A tak na poważnie to kiedyś widziałem jak gościu(dosyć znany) robił stoppe a dziewczyna stała tak można by powiedzieć na dospawanych nóżkach do osi przedniego koła szorowało daszkiem o asfalt. Trick stary ale dobry.

Najlepsze są tricki jak we freestyle motocross. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...