Skocz do zawartości

OGAR 205 BY ,,MATIZ"


matiz2350
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Matiz ja jestem z toba, to jest twoj motor, jak przerabienie sprawia ci przyjemnosc to dobrze, chu* jak ze dla kogos bedzie to WT. Wazne zeby sie tobie podobal. Nie sugeruj sie tym ze ci mowia ze polowa patentow moze nie wyjsc, najwyzej sie sam przekonasz na wlasnych bledach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak!!.Adres w galeri już poprawiam.Dzis udało mi sie porobic foto i czekam tylko na kabel usb i je zapodam.Wiem ze moze ten tuning wydaje sie wam do dupy ale uwieżcie mi ze to naprawde bedzie ładnie wygladac.Pozatym Radio bedzie schowane w schowku i bede je słuchał tylko przez słuchawki.I dzieki Gorillaz za to ze ,,mnie" popierasz.Ja wiem ze mój project odbiega od ogólno przyjetych ,,fajnych" motorków ale to własnie mam byc project moich marzeń cos co łamie zasady i narodziło mi sie w głowie ...wiec spełniał swoje marzenie i takiego własnie buduje.Dlatego bedzie to ogar BY MATIZ ;) .....Mam nadzieje ze rozumiecie moją idę.Poprostu moto Ma być dla swojego jeźdzca.no a ze moze jestem lekko ,,inny" niz ogół :lol: ..no to nic na to nieporadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopak ma niezła fantazje!!!

 

Przyznaje ze sam przerobilem swojego pierwszego Simsona (dość mocno) ale byla to pierwsza i ostatnia "taka" przeróbka... Osobiście jestem za stanem orginalnym no moze nie do końca orginalnym ;)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu był post Greeda, a będzie mój - Greedo, przestań na każdym kroku obrażać userów, choćby mieli i 9 lat. Nie mam ochoty wlepiać Ci ostrzeżenia, bo to sensu nie ma. Natomiast będę wywalał wszystkie takie Twoje posty, więc naprawdę nie sil z pisaniem, bo i tak w kosmos to poleci.

Dominik Szymański (i wszystko jasne :buttrock:

pzdr

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozbawily super "chinskie znaki". Wiesz wogole co one oznaczaja? Bo juz byl przypadek - wycieczka z Polski za granica i dziewczyna miala napisane wlasnie po chinsku "Oddaje sie za darmo". Nikt oczywiscie nie wiedzial dlaczego wszyscy sie smieja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Najbardziej mnie rozbawily super "chinskie znaki".

 

Może mu o tribale chodziło??? Może nie krzaczki' date=' tylko szlaczki?? :buttrock:

 

Adres w galeri już poprawiam
.

 

Wszystko matiz2350 fajnie, wyjaśnij mi jednak składnię i znaczenie tego oto zdania z Twojej stronki na BP:

 

JESTO JUŻ MÓJ DRUGI KOMAREK...

 

Mówiąc szczerze, takiego skrótu na forum jeszcze nie przerabiałem :lol: Piękna reklama Polski na świat :crossy:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm....Widze ze chyba mój plan zbytnio wam sie niepodoba ...no cóż...moze lepiej bedzie jak wam pokaze moto w całosci jak złoze.Co do foto to zeczywiscie głupio wyszłem :lol: .Ale niemacie chyba oceniać mnie tylko mój motorek.... .Dzieki za opinie :lol: .Pozdro. ...Moto skoncze w marcu lub kwietniu wiec wtedy ocenicie naprawde bo cos mi sie zdaje ze to bedzie lepiej na realu wyglądać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...