Skocz do zawartości

Kurs na allegro :)


Vegathedog
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze słówko na temat prawka z allegro. Walić to prawko nawet jesli go nie dostaniesz. Chodzi o to, ze cwaniaczek pewnie wmówiłby Ci, ze potrzebny mu skan tych dwóch dokumentów! Jak ma znajomka w banku i sie postara, to bierze na Ciebie kredyt i sie nie wypłacisz! Chyba sie zgodzicie, ze przy takim scenariuszu o prawko, ktorego nie dostałeś juz sie nie martwisz :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi o to prawkohttp://www.mtib.gov.pl/moduly/aktualnosci_sg/informacja.php?id_informacji=1889&opcja=pokaz

dokladnie o to chodzi :(

 

moze trzeba chlopowi podeslac linka he he :P

Ale fakt faktem ludzie cuda wymyslaja, a allegro to juz szczyty :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojm zdaniem można kupić sobie wielkom ścieme. Jak toś ma głowe to nie kupuje prawka na bazarze i kursu na Allegro. Ja zaczym zapisałem się na kurs odwiedziłem każdom konkuręcie w okolicy. Mojm zdaniem wybrałem najlepszą szkołe. Z najlepszymi instruktorami.

 

Pozdrowienia dla Tomeczka K.

Młody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazdy się pewnie odbywają... Na komputerze na "Superbike 2001" albo innym "Moto GP"... :mrgreen:

 

Do tego egzamin tez na kompie :buttrock: scigasz sie z egzaminatorem przez net. Wygrywasz- za tydzien idziesz do wydzialu komunikacji po blankiet :twisted: przegrywasz to wplacasz na konto 80zl i prubujesz jeszcze raz :-x :-x :-x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak mozna myslec o kupieniu prawka?

Prawko trzeba zdac i dopiero jest satysfakcja!!!!

 

[ Dopisane: 14-01-2006, 09:25 ]

Nie jest latwo - ale jest to mozliwe: ja mam kat ABCDE i wszystkie zdale bez lapowki i za pierwszym razem!!!

POZDRAWIAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie zdale bez lapowki i za pierwszym razem!!!

 

Zdradź Ty lepiej gdzie taki ośrodek jest !?

Ja B zdałem za drugim (żebym trzymał gębę na kłódkę to bym i za pierwszym zdał... Ale to dłuższa historia... Jeszcze się wtedy na "Kaszlach" zdawało... :mrgreen: ) Za to A za pierwszym zdałem (mało gadałem :mrgreen: )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest troszke dluga lista- mianowicie: kat A i B zdalem w Piotrkowie Tryb. C zdalem w Lodzi ale w wojsku, E w Bydgoszczy i D w Warszawie

- takie same osrodki jak wszedzie- ani trudniej ani latwiej... Poprostu mi sie udalo :lol: i powaznie zero przekupstwa.

pozdrawiam :)

 

[ Dopisane: 15-01-2006, 15:26 ]

Ps. moze w wojsku bylo latwiej ale to bylo 9 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...