Skocz do zawartości

A widzieliscie taki wypadek?-moj wypadek


Rekomendowane odpowiedzi

Wniosek z tego taki że na dr sie nie skacze :buttrock:

Roboty może troche będziesz miał ale kosztów praktycznie żadnych a przy okazji zrobisz sobie dokładny przegląd i będziesz wiedział co i tak trzeba wymienić a co jest ok.

Ale to troche dziwne że jeździliście tam sobie dłużej w jednym miejscu a nie wiedzieliście że zaraz za górką na której skaczecie jest jezioro :)

 

Szkoda że nie było tam znaku "ZAKAZ WJAZDU CZOŁGĄ"

 

Powinno być tak  

Szkoda że nie było tam znaku "ZAKAZ WJAZDU CZOŁGOM"

Powinno być tak: Szkoda że pisze takie durne posty i zaśmiecam forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to troche dziwne że jeździliście tam sobie dłużej w jednym miejscu a nie wiedzieliście że zaraz za górką na której skaczecie jest jezioro  

 

własnie też sie zastanawiam, jak mozna jeździć i nie miec pojęcia że tam jest jeziorko :lol: :lol: :|

 

Heh pierwszy raz o takim wypadku czytam :) no nieźle,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzialem ze tam jest jezioro :buttrock:

ale zapomnialo mi sie o nim :)

 

 

Co do robopty to jest duzo! Wszedzie, naprawde wszedzie jest woda :buttrock:

 

 

Koszty sa, bo do silnika dostal sie woda, pewnie pierscionki do wymiany!

Przedewszytskich chyba trzeba wszystko wyczyscic i przedmuchac i bedzie latala!

 

Tyle, ze przy wyciaganiu jej z wody pomalama sie tylna owiewka i prare rzeczy :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni wcześniej przelatywałem przez Piaskownie jadąć na S1... :D okrężną drogą ( pzrd dla Pawła-PRC :lol: ) i ciesze się, że nie znalazłem tego jeziorka. To był pierwszy i ostatni raz jak widziałem Dr'ke :P Trza było jaką amfibie kupić albo łódź podwodną czy cuś :D Mam nadzieje, że widzimy się na S1...

 

Kurde, trza przyznać, że ten sezon jest bardzo pechowy. Tyle osób miało gleby na moto, że głowa mała :roll:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do robopty to jest duzo! Wszedzie, naprawde wszedzie jest woda :D

 

hehehe dziwne by było jakby nie było

Koszty sa, bo do silnika dostal sie woda, pewnie pierscionki do wymiany!  

Przedewszytskich chyba trzeba wszystko wyczyscic i przedmuchac i bedzie latala!

dlaczego do wymiany, jak rozebrałes silnik odrazu po wyjeciu go z wody nie ma prawa nic przyłapać.

 

a swoją drogą to niezły kozak jestes :P ja tylko wpadam w głębsze rowy mielioracyjne :D

 

pozdro i zycze udanaj pracy która przyniesie dobry efekt i maszyna ruszy w teren wraz z 1 odwilżą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...