Skocz do zawartości

kupiłem simka - kilka pytań


tomekkula
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o kask to nie ma co oszczędzać. Jeśli nie masz jeszcze żadnego, lepiej pożycz jakikolwiek od kogoś, a pozbieraj sobie na coś porządnego. Ja jakiś czas temu kupiłem Lazera Vertigo LX i nie żałuję wydanych pieniędzy. Wiem że teraz mam coś porządnego na głowie i komfort jazdy zwiększył się i to BARDZO :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecz juz miałem wypadek miałem czołowke z moim kuzynkiem. Przeleciałem przez kierownice i uderzyłem o asfalt. Naszczescie ze miałem kask( lipny bo lipny ale zawsze ochroni głowe) i to on uratował moją głowę... a co do reękawic to mam bardzo dobre:

THOR-a- pewnie enduromaniacy wiedzą co to za nazwa

pozdro.Sidor

 

To świetnie. Ale ja bym bardziej dbał o głowę niż dłonie....

Kup jakiś używany ale nizły kask i tyle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak myslicie kupić UVEX'a używanego za 60zł czy zbierać na coś lepszego?

 

jesli mozesz to cos lepszego i zalezy od stanu tez tego uvexa bo moze to naprawde jest okazja ze za 60zeta.

w doborze kasku kierowalbym sie tak, jak w doborze nowego moto; Lepsza stara japonia jak nowe chiny(niezle, nie?? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mam dwa pytanka: jeden z drążków które trzymają klosz od migacza przedniego jest krzywy i tak wygląda jakby był krzywo przylotowany. idzie cos z tym zrobć? na wiosne chyba będe malował bo mam swój kompresor i tak sie zastanwaiam czy ramę też malować. Trochę jakby na niej zaczeła wychodzic rdza. Jak byślicie warto malować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kupiłeś już kask ale ja podzielam zdanie Cyca :!:

 

Jeśli chodzi o kask to nie ma co oszczędzać. Jeśli nie masz jeszcze żadnego, lepiej pożycz jakikolwiek od kogoś, a pozbieraj sobie na coś porządnego. Ja jakiś czas temu kupiłem Lazera Vertigo LX i nie żałuję wydanych pieniędzy. Wiem że teraz mam coś porządnego na głowie i komfort jazdy zwiększył się i to BARDZO

 

Sam niedawno kupiłem kask Lazer Vertigo LX i jestem bardzo zadowolony. Trzyma się genialnie, zdecydowanie podnosi sie komfort jazdy. Może to być trochę kontrowersyjne ale powiem tak...kask kupujesz za tyle na ile cenisz swoja głowę. Wiec lepiej jeśli możesz to pozbieraj na cos lepszego. Jeśli naprawdę nie masz kasy to kup jak mówili porządny używany, tylko pamiętaj ze on jest ułożony już pod głowę gościa który jeździł w nim do tej pory i na pewno nie będzie już dobrze przylegał do twojej, bo kask jest z założenia przeznaczony dla jednej osoby.

 

Nie myśl ze spadłem z tymi radami z kosmosu 8) kask to twoje bezpieczeństwo, Na tym się nie oszczędza :D

 

[ Dopisane: 31-12-2005, 21:20 ]

Aha...zapomniałem odpowiedzieć na ostatnie pytanie...najlepiej kup w rozmiarze na 56 :) Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że przed kupnem kasku najlepiej jest go przymierzyć i zobaczyć jak leży na głowie. W tym celu udaj się do jakiegoś dobrego sklepu gdzie możesz liczyć na fachowa pomoc. Osobiście jeśli masz taka możliwość (nie wiem gdzie jest Witkowo) to polecam Rider w Krakowie.

 

maly luz sie przyda

Bez obrazy ale to jest bzdura :!: Żaden luz nie jest wskazany, kask na przylegać do głowy i ruszać się razem z nią, bez żadnych luzów. Życzę udanych zakupów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...