Skocz do zawartości

ryb...ol?


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jasnowic cy co....

Czyżbyście pili CH3OH zamiast C2H5OH :roll: ... tyle razy wam mówiłam' date=' że jest w nich zasadnicza różnica... :oops:

 

Troszkę by Wam było nudno bez nas

P.S. A niech któryś napisze że nie

Bo pójdzie DO PIEKŁA!!!! :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzizys' date=' jestescie niereformowalni :).

Nastepnym razem bedzie trzeba zalozyc dwa tematy:

 

Zlot w Rybniku - konkrety

Zlot w Rybniku - spamownia

[/quote']

Przecież my samymi konkretami walimy :lol:

Kto obok kogo będzie spał, kto będzie co pił, kto będzie do kogo przywiązany i kto nie chce koło kogo się znajdować... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale może najpierw poznajmy się na 4um a potem "spędźmy razem noc"

Poznać' date=' to się poznaliśmy a nawet spałam z Mishelem! Hyyyyyyy!!!!!!!!!! Niech mnie ręka piekielna broni!!!!! Z bratem! Toż to kazirodztwo!!! :twisted:

 

[ [i']Dopisane: 15-01-2006, 23:09[/i] ]

Przecież my samymi konkretami walimy

Kto obok kogo będzie spał' date=' kto będzie co pił, kto będzie do kogo przywiązany i kto nie chce koło kogo się znajdować... [/quote']

Jeszcze tylko brakuje nam karteczek z imieniem, nazwiskiem, zainteresowaniami, z ulubioną pozycją, programem telewizyjnym......itp. :mrgreen: :twisted:

 

Dobra a na poważnie: wstępnie jadę, chyba, że wyjadę do Holandii-to wtedy będzie lipa! Ale to będzie wiadomo pod koniec marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstępnie jadę' date=' chyba, że wyjadę do Holandii-to wtedy będzie lipa![/quote']

Chyba będzie zioło :) No taaaaa .... lepiej jarać zioło niż z nami miło prowadzić dysputy na temat PIEKŁA :mrgreen:

Dzizys' date=' jestescie niereformowalni [/quote']

Zbyhu ... wrzuć gdzieś miedzy jedynkę a dwójkę ...zima jest ... ja dzisiaj odpaliłem moto, ale nie miałem odwagi wyjechać przy tej temperaturze. Coś trza robić, to się plecie trzy po trzy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będzie zioło No taaaaa .... lepiej jarać zioło niż z nami miło prowadzić dysputy na temat PIEKŁA

Zioło to będzie' date=' jak wrócę!!! :twisted: A po ziole to dopiero będą dyskusje! O tak! :) I piekło stanie się realne! :twisted:

 

No to ja tyle powim' date=' że chciałem zapowiedzieć chęć utraty pamięci (reset) w Rybnicku[/quote']

Z moją pomocą rzecz jasna Yaco he he he :twisted: :mrgreen:

 

Mam perfidnego pomysła' date=' coby może zacząć pacyfikowac kotwice juz w piątek - tak wstępnie...[/quote']

O tak! Do piekła! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Dobra. To wstepnie ustalamy termin na

 

15-16 kwietnia 2006!!!

 

Aktualnie lista zainteresowanych prezentuje sie nastepujaco:

 

1>Prot

2>Kaśka

3>Astarte

4>Konik

5>Mario

6>Kaka

7>Cotlet

8>Bejz

9>Mishel

10>eMDe

11>Jerry

12>Adu

13>PGR

14>Greg

15>Motomanka

16>Bronx

17>Krasnal

18>Broda

19>Browarny

20>Zimer

21>Mimo_ck

22>Bahama

23>Amazonka

24>Yaco

25>Anushka

 

No i ja :).

 

Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbadane są wyroki boskie...

Nie mieszajmy Boga w te bezbozne i piekielne uczynki. :twisted:

 

zima jest ... ja dzisiaj odpaliłem moto' date=' ale nie miałem odwagi wyjechać przy tej temperaturze. Coś trza robić...[/quote']

Do mojego moto trzeba by sie przekopac przez metrowa zaspe :cry: W te dlugie ziomowe wieczory nie daje mi spokoju kask stojący w centralnym miescu szafy - srednio 3 razy w tygodniu czyscze go, glancuje, czasem zakladam na łepetyne :) GŁÓD, poprostu głód! Uzależnieni od moto :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie jak ja swoja maszynke po ponad miesiacu odpalilem to pol godziny stalem w garazu i sluchalem jak gada, drugie pol gume palilem i z wydechow strzelalem :mrgreen: Nawet w Sylwka o polnocy wyjechalem przed chate i serie walnalem coby ludziska na wsi wiedzialy ze maja szatana na moturze w sasiedztwie :twisted: :) Kruca jak pojade na rybol to se chyba od razu komplet panewek i wal kupie zeby na miejscu remont po paleniu po pojaku zrobic :) Ale gdzie tam do kwietnia kur*&&^$*@)_#*((*@^)#$...

 

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...