Skocz do zawartości

ryb...ol?


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba już mentalnie i psychiczne się przygotować

Organoleptycznie :mrgreen: i psychicznie :evil: jestem już nastawiona tylko czy prawko zdobędę do tego czasu abym mogła swoim sprzętem tam już pojechać :?:

Broda a kąsanie też będzie :?: :mrgreen: 8) Bo nie wiem czy brać opatrunki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba już mentalnie i psychiczne się przygotować

Organoleptycznie :mrgreen: i psychicznie :evil: jestem już nastawiona tylko czy prawko zdobędę do tego czasu abym mogła swoim sprzętem tam już pojechać :?:

Broda a kąsanie też będzie :?: :mrgreen: 8) Bo nie wiem czy brać opatrunki :evil:

Kaśka nie ma innej możliwości - jak nie będzie to cię przemycimy w środku stawki :twisted: (Protowi ściemnisz, że prawko już masz :evil: )...

 

ps. ja proszę wersję brody bez kąsaczy :roll:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie będzie to cię przemycimy w środku stawki

I za to Cię kocham Diable Rogaty :mrgreen:

(Protowi ściemnisz, że prawko już masz

Dobrze, że Prot nie czyta forum to na pewno nie będzie wiedział o tym :mrgreen: :evil: ale pogadamy z Dziadzią i na pewno się zgodzi. Przecież nie ja jedyna pojechałabym bez prawka 8)

jeżeli odsłonisz brzuszek tak jak w tawernie

No dobra to jesteśmy umówieni :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za Rybnikiem :evil: :twisted: Trzeba się przygotować psychicznie i fizycznie (że też wątrobę ma się tylko jedna :| )

 

Jak dobrze mi się obiło o uszy to Kotwica jeszcze nie spalona :mrgreen:

Aż dziwne' date=' że nas tam jeszcze chcą :lol:

 

tylko czy prawko zdobędę do tego czasu abym mogła swoim sprzętem tam już pojechać :?:

 

Ty byś nie dała rady? :evil: :mrgreen:

 

ps. ja proszę wersję brody bez kąsaczy :roll: e

Ja też :lol:

Broda a jak spróbujesz mnie ukąsić to pamiętaj że Burek moze ugryść :evil: :twisted:

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...