Skocz do zawartości

ryb...ol?


broda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaaaaaaa ja bede napewno:) ogólnie ekipa rybnik i okolice bedzie:) ale co do pelnego składu dam znac blizej imprezy

podejrzewam ze wiecje osób z Ślaskich bedzie chciało:)

no bo chyba nas przygarniecie nie??.. integracja:)

Jerry thx:)

PGR ucz sie ucz:) SZacun dla damy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Integracja owszem i myślę, ze śląskie forum jest jak zwykle mile widziane, ale nie chciałbym tam zobaczyć osób które przyjeżdżają nawet się nie przywitają postoją chwilę a potem piszą "prawie jak zlot"

Nie podoba się to siedź w domu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se czytam jedno i drugie forum i coraz czesciej szczena mi opada....

Wiecie poporstu nie mam ochoty zabierac sie juz za to bo pozmienialo sie cholernie..... to juz nie jest wmiare zamknieta grupa osob ktora bawi sie w swoim towarzystwie i wszystko zostaje miedzy nimi ... coraz czesciej pojawiaja sie dzieci , pier...dolone dresy i inni ale na szczescie rownie szybko sie zmywaja ....

Ktos przyjedzie , nieprzywita sie itp ( powiem z bolem ze wiekszosc takich zachowan pochodzi z slaskiego... ) potem tylko nazekaja , albo syf robia...

 

Wiadome bylo ze rozrosnie sie to , ale powoli widze schylek tego spotkania , i dobrze , bo zas spotkamy sie w gropie 20-30osob z ktorymi spokojnie mozna sie bawic ....

 

Kolejna mysl jaki mi przychodzi to to ze podczas pewnego spotkania ludziom poginely rozne zeczy , q..wa swoj swego ??

 

Pamietacie jak bylo w 1 i 2 edycji?? ( Pierwsza malo kto pamieta :D )

Qurna kazdy sie rozkladal i walil wsio , drzwi z chalup pootwierane , i calkowity luz !!;)

 

Tak jeszcze troszke moglbym, popisac ale juz nie che mi sie walic w klawiature

 

Mam nadzieje ze naprawde znow wszyscy beda sie dobrze bawic bez gadania na jednego i drugiego bo ciagle sa wsrud nas te osoby z ktorymi zajebiscie mozna sie wybawic.

 

Widze zbychu ze przejoles pałeczke wiec powodzenia i po mordzie wszystkim wybrednym :P p.s Sdodoly mialy byc sprzedane wiec moze teraz znow sa dla NAS ostwarte

 

Niech te paly czytajace ten post ( szczegulnie te ciuliki , i marudy) pozaostan w chalupie albo zostawia w domciu swe okresy i przypomna se ze jaja maja .

 

Dobra jak komus sie post nie podoba to pier...czy mnie to ;)

Dla zbycha palko bede na pewno tylko pytanie czy do nocy czy na noc :P

 

Wiec do zobaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Bronx gada :!: Szczerze powiem, że nei pamiętam takich akcji typu znikanie przedmiotów, ale jeśli faktycznie się coś takiego zdarzyło to może jednak zróbmy weryfikacje groopy.

Bawić się możemy i w 15 osób nie musi nas być 50 bo jeśli zjeżdża się dresiarska chołota to i tak nie polepszy to zabawy a wręcz przeciwnie.

 

Najlepiej starą gawrdię (zwłaszcza tych co Rybnik 1st edyszyn zaliczyli (i szukali np. butów :D ) oraz sprawdzone osoby.

 

Może to nie jest zbyt prointegracyjne ale cóż skoro dzieją się takie rzeczy... Ja osobiście nie mam zamiaru gonić co 10 sekund do domku i patrzeć czy moje graty leżą jeszcze tam gdzie je położyłem, bo nie po to tam jade. Jak się bawić to na pełnym luzie i z tymi co potrafią ten luz zaakceptować, a co więcej - powiększyć to doznanie. Wy SZMATY już dobrze wiecie o kim mowa :twisted:

 

Z drugiej jednak strony nie możemy zamykać się na nowe (jak często się okazuje ) zajebiste osoby. Ale może najpierw poznajmy się na 4um a potem "spędźmy razem noc" 8)

 

Zbychu przemyśl sprawę czy nie zrobić po prostu imiennych zaproszeń.

Przecież nie zależy nam na spędzie "bydła" i rozrastaniu się imprezy...

 

 

Postro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że na ten Rybnik będe mógł w końcu sie wybrać...

Najpierw połamanie na tydzień przed zeszło roczną edycją... Później brak czasu... i lipa...

Więc jestem w 110% pewien, że będe:)

 

 

Z drugiej jednak strony nie możemy zamykać się na nowe (jak często się okazuje ) zajebiste osoby. Ale może najpierw poznajmy się na 4um a potem "spędźmy razem noc"

Rybnikowi nie jestem znany... jednak reszta (zwłaszcza Pasteura) to mnie dobrze zna :twisted: :mrgreen:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mnie także przyjmiecie pod swoje skrzydła ;) :P... dodam, że spałam na raz z Cotletem i PGR-em :D (był hardcore).

 

A wracając do postów chłopaków... zawsze znajdą się czarne owce, którym zawsze coś się nie podoba. DO PIEKŁA!!! z takimi ;)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Zgadzam sie z tym co mowia poprzednicy :D

Na pewno nie dopuszcze tym razem, zeby zrobil sie burdel w stylu "dwie organizacje".

Jesli ktos chce jechac na zlota, zapisuje sie na TYM 4um, placi kase tak jak zostanie to ustalone TU. Nie ma laczenia imprezy tym razem, bo sie robi totalny burdel. Ostatnio wszystko bylo robione na ostatnia chwile ze wzgledu na Borki a 4um slaskie wyjechalo z polaczeniem zlotu tez bardzo pozno i juz brakowalo domkow na Kotwicy - trzeba bylo polaczyc imprezy.

Tym razem nie ma czegos takiego.

Nie mam nic przeciwko, zeby slaskie 4um przyjechalo, ale wtedy niestety musi sobie zalatwic swoje wlasne domki...

Niestety dla porzadku tym razem tez bedzie trzeba raczej zaplacic z gory. To pozwoli OBNIZYC stawke za nocleg.

Tyle.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome bylo ze rozrosnie sie to ' date=' ale powoli widze schylek tego spotkania , i dobrze , bo zas spotkamy sie w gropie 20-30osob z ktorymi spokojnie mozna sie bawic .... [/quote']
Na pewno nie dopuszcze tym razem' date=' zeby zrobil sie burdel w stylu "dwie organizacje".

(...)

Tym razem nie ma czegos takiego. [/quote']

bronx i Zbyhu :D to ma być spotkanie 4-umowe a nie "wszystkich for internetowych". Bo jak ma to być spotkanie ze 100 osób z czego znam jakieś 20 to ja dziękuję bardzo.

 

 

No i dopiszcie do listy:

- krasanal - łan sztuk,

- broda - póltora sztuk (duży jest ;) ),

 

Co z Alą Sigmą - jeszcze nie wiadomo, ale czasu zostało więc się zobaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...