Skocz do zawartości

większa 8tka w kat.A


panz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem na Slowacji i nie ma tu polskich liter...

 

No mam nadzieję, że w górach :twisted: Jakby Pan Kolega chcial się nauczyć ósemki na nartach kręcić to proszę dać znać - dostaniesz instruktorską zniżkę :mrgreen:

 

Pozdrawiam i nie zapij się na smierć w Sylwestra, bo o to na Slowacji nietrudno :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos juz jezdzi autem jakis czas i ma jako takie pojecie o jezdzie na moto to 20h stanowczo za duzo ...

No nie wiem...

Wiekszosc osob ktore ucze, walczy ostro z maszyna w terenie oraz podczas nauki przegazowki i przeciwskretu. Mimo ze autem jezdza kilka lat.

Prawidlowa zmiana biegow zajmuje 2/3 czasu spedzanego na miescie, zwlaszcza gdy zmieniamy biegi w trakcie hamowania...

 

Pozwalam moim absolwentom przytoczyc cytaty z wymiany zdan podczas jazd po miescie...

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwalam moim absolwentom przytoczyc cytaty z wymiany zdan podczas jazd po miescie...

 

Hehe, to może ja powtórzę to, co już cytowałem w poście, w którym chwaliłem się odebraniem prawka.

Zatrzymałem się na najwyższym biegu na skrzyżowaniu, obok mnie na 2 pasach samochody, Tomek zsiada z motocykla, gasi go i zaczyna mnie regularnie mieszać z błotem, krzycząc na całą okolicę, a głównym przesłaniem jego wypowiedzi było: „Jak zostaniesz jeszcze raz na światłach na innym biegu niż 1, to nie żyjesz.” :P

Sami wyobraźcie sobie miny kierowców stojących dookoła nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę was, przestańcie już pisać o formach szkolenia, bo ja miałem kurs na powypadkowej i krzywej mz etz 150 i wszystkiego musiałem sam się nauczyć... i smutno mi, że tylko jeden taki tomek kulik na całą polskę jest... :? :P

życzcie mi powodzenia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do narzekających na ósemkę:

jak wobec tego waszym zdaniem sprawdzić umiejętności przyszłych motocyklistów?

może spytać się i liczyć na uczciwą odpowiedź: czy koledzy pomogą,poćwiczysz na podjeździe?

jazda na ósemce pozwala stwierdzić to czy dana osoba jest w stanie utrzymać równowagę przy skręcaniu w obu kierunkach, przecież w jedną stronę trudniej, tak jak pisac drugą ręką :P

 

problem jest nie tle w wielkości ósemki, a tym w jakim stanie dostaje się motocykl na egzaminie, w czasie kursu jeździłem na 2 motocyklach, od początku nie miałem problemu z ósemką, a na egzaminie miałem walkę o przetrwanie

i tego nie zmienią zapisy ustawowe, większa czy mnmiejsza ósemka nic nie da. dalej będzie się rozbijać o nastrój egzaminatora i stan techniczny motocykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwalam moim absolwentom przytoczyc cytaty z wymiany zdan podczas jazd po miescie...

 

Hehe, to może ja powtórzę to, co już cytowałem w poście, w którym chwaliłem się odebraniem prawka.

Zatrzymałem się na najwyższym biegu na skrzyżowaniu, obok mnie na 2 pasach samochody, Tomek zsiada z motocykla, gasi go i zaczyna mnie regularnie mieszać z błotem, krzycząc na całą okolicę, a głównym przesłaniem jego wypowiedzi było: „Jak zostaniesz jeszcze raz na światłach na innym biegu niż 1, to nie żyjesz.” :P

Sami wyobraźcie sobie miny kierowców stojących dookoła nas...

 

lol

full respect dla Tomka... szkoda ze moj instruktor pokazał mi moto, 8mke i zawijał dupę po wręczeniu mi kluczyków...

 

ps skąd wiedział jaki masz bieg? obserwacja? wiem, ze niektorzy insruktorzy po minie widzą takie rzeczy ale jak się jedzie z tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przeczytałam wczoraj w jakiejś mądrej gazecie, że właśnie zmiany wprowadzono na A - wieksza 8 o 0,5 m. rozstaw słupków na slalomie większy o o,5 m. Dodatkowo hamowanie awaryjne przy predkości 40 km/h, egzamin teoretyczny 22 zł. praktyczny 140 zł. Na B na placu manewrowym jazda po łuku i podjazd, reszta manewrów w mieście wprowadzono tez zmiany na kursie np. musi byc 2 godz. jazdy o zmierzchu i jazda po drogach szybkiego ruchu bądź autostradach. Ceny też ulegają zmianie tylko nie pamiętam jak drastycznie. Wszyscy, którzy mieli kurs w starym systemie niestety muszą przerzucić się na nowy bo nie ma znaczenia jaki kurs się robiło egzamin zdaje się na nowych zasadach.

 

[ Dopisane: 03-01-2006, 09:10 ]

Acha jest jeszcze monitoring egzaminu (kamery w autach). Nagrania przechowywane są przez 14 dni od dnia egzaminu. Natomiast jest jakieś odstępstwo bo nie wszystkie ośrodki egzaminacyjne kamerowanie zdążyły wprowadzić i bezapelacyjnie obowiązywać to będzie od 30 marca a do tego czasu kto ma ten stosuje a kto nie ma ten ma 3 miesiące na wprowadzenie innowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałaś o sprawdzeniu stanu łańcucha :( str.34 pkt 5 rozp. http://www.mtib.gov.pl/departamenty/23/roz...zenia/1252.html a tak w ogóle to polecam wszystkim zainteresowanym przeczytanie w/w rozporządzenia bo po tygodniu wałkowania tematu niektórzy i tak przytaczają wiedzę zasłyszaną od wujka siostry babci kuzyna :P która niewiele wspólnego ma z rzeczywistością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo hamowanie awaryjne przy predkości 40 km/h

 

jakby zrobili przy 140 to mogłoby się to nazywać hamowanie awaryjne :? a przy 40 to jest sheblowanie na maxa, wystarczy nie wychylać ryja za kierownicę i rozpocząć hamowanie bez skręconej kiery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumie dlaczego ludzie maja problemy z 8mka... poprostu nie czaje... po 30minutach robienia 8mki powotrzylem tylko przed egzaminem z 2razy. wczesniej dlugo nie jezdzilem na niczym... nie jest zaden mistrz ale nie wiem jak mozna miec problemy z 8mka???

 

:roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...