Skocz do zawartości

ubiór enduro dla gimnazjalisty


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć wszystko nowe i nie z najwyższej półki to myślę że na allegro za 1500 zł. ubieżesz się spokojnie.

Ze względu na to że jesteś jeszcze młody i rośniesz, myślę że nowe ciuchy nie są Ci potrzebne.

Można czasami na allegro wyrwać przyzwoite ciuchy, ja np. kilka dni temu zakupiłem spodnie SCOTT-a za 99 zł. w rewelacyjnym stanie, nowe nie były mi potrzebne bo i tak będę je mazał w błocie.

Osobiście wolałem kupić lekko używane SCOTT-y niż np. nowe jakieś tam FLY-e, wiadomo z jakiej przyczyny.

Poszukaj cierpliwie a znajdziesz :D

 

Na wszystkie ciuchy ogólnie wydałem już ponad 3 tysie, ale nie kupowałem wszystkiego na raz tylko stopniowo. Kilka lat temu ciuchy motocyklowe były strasznie drogie, teraz sporo potaniały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KML ma racje, przeszukuj allegro, chyba że masz kase to odrazu kup to co Ci się podoba i tyle. Teraz Ciuchy są naprawde sporo tańsze :!: A na allegro naprawde sporo tego jest :!: Ja osobiście mam spodnie i koszulke o'neal, buzer axo, nakolanniki diadora, rękawiczki sade, i jest całkiem OK. Jeszcze musze buty sobie kupić bo stare niedawno sprzedałem. PZDRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapene jak kupie planowane endurto to juz niebede mial kasy na wzysto wiec bede stopniowo kupwoal' date=' ale pierwsze co kupie to zbroje a nastapne kask i google. pozniej bede kupowla to co najtansze Smile

co o tym msylicie? Smile [/quote']

Najpierw kask, rękawiczki i buty czyli to co Ci daje największa ochrone. Potem pas nerkowy buzero i ochraniacze na kolana a dopiero potem spodnie czy koszulki bo one nic nie daja oprócz wyglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Spodnie jednak dają - dzięki ochraniaczom na udach kolega się nie poparzy przy upadkacha na tłumik czy dyfuzor. Dodatkowo nie poobciera sobie skóry przy mocniejszym tarciu o glebę.

Postaram się zrobic zdjęcie swoich spodni, żeby pokazać, w ilu miejscach już mogłem nie mieć skóry na nogach... (spodnie NoFeara mam 3 sezon, więc mają już sporo "blizn").

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiku chodziło mi bardziej o to, że niektórzy kupują spodnie i koszulke aby szpanować profesjonalnym ubiorem a nie mają nawet butów czy ochraniaczy na kolana które są sporo ważniejsze.

Co do ochraniaczy w spodniach to w axo miałem kiedyś nawet ochraniacz na klejnoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większośc tematów dotyczących butów, ochraniaczy i gogli było ostatnio na forum poruszana jak chcesz sie czegos wiecej przed zakupem dowiedziec to poszukaj.

Ja jak narazie wydałem ok.1800zł na buty, kask, rekawice, gogle, spodnie i nakolanniki ale przydał by sie jeszcze pas nerkowy, jeżeli ty narazie kupujesz DT to ja bym na twoim miejscu odpuscił sobie spodnie i koszulke bo one rzeczywiscie nie podnosza bezpieczenstwa i jak juz to strzałek powiedział dobrze sie tylko w nich wygląda. No ale to rzecz gustu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukajcie okazji od znajomych lub ludzi potrzebujących kasy :!: Ja za 700 zł kupiłem spodnie Fly'a, Buty "garniaki" pas i buzer acebrisa. Wszystko używane może sezon w stanie bdb. Cierpliwość w kupowaniu się opłaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitro nie kupuj, za ta cene masz AGV RC5. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=77495065

 

google i buzer dobry. Co do spodni to nie kupuj modelu 303 bo ma malo ochraniaczy. Nakolanniki to ten sam link co bluza. Buty za ta cene sa bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitro nie kupuj' date=' za ta cene masz AGV RC5. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=77495065

 

google i buzer dobry. Co do spodni to nie kupuj modelu 303 bo ma malo ochraniaczy. Nakolanniki to ten sam link co bluza. Buty za ta cene sa bardzo dobre.

 

A tak jeśli już dałeś ten link to powiem wam, że co z tego, ze daje tak niską cenę skoro nie wie co sprzedaje. Te zdjęcie przedstawiają Rc5 z poprzednich lat. Teraz wygląda tak: http://members.lycos.co.uk/filekh/kaski/rc5-4.JPG

Czy chciałby ktoś kupić kask o innym wyglądzie niż przedstawia aukcja? :)

Widać profi podejście do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...