Skocz do zawartości

trasy moto....


Piotrek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,macie jakieś ciekawe propozycje gdzie mozna sie wybrac na moto??chodzi mi o jakieś ciekawe,ładne miejsca gdzie człowiek się nie będzie nudził...raczej jedno dniowe...i nie dalej jak 100 km od chrzanowa(tak dla uzupełnienia chrzanów leży miedzy krk a katowicami - w połowie) prosze o jakieś ciekawe propozycje...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tras. W jeden dzien to zadaleko nienajedziesz. Moja propozycja biszczady:) Jest bardzo ciekawie aczkolwiek masz dosc daleko. Ale jesli amsz sprawnego sprzeta teraz jest zima szykuj kaske i na wakacje np ladujesz sie i jedziesz:) No a jak cos takiego odpada to może Zakopane;) Akbi też bardzi pouczająca wycieczka do Oświęcimia. Na mapie widze że tam sa jakies jeziora i inne zbiorniki. Może pojedz nad jakies jeziorko namiocik i i fajny klimat. Oczywiscie najlepiej takie wycieczki odbywac na 2 sprzety:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż w tym rejonie jest multum fajnych tras :D Wszystkich pomysłów i dotychczasowych moich wypadów w tym rejonie nie opiszę, bo do rana bym musiał siedzieć nad tym, ale taka propozycja:

Jedziesz do Jaworzna, tam skręcasz nad zalew i ośrodek Sosina. Dojeżdżasz do Sosiny, ale nie wjeżdżasz na jej teren, tylko lecisz dalej prosto. Pomiędzy Jaworznem, a Olkuszem są fajne odcinki o małym natężeniu ruchu. Z Olkusza możesz uderzyć do Klucz i w okolice Pustyni Błędowskiej, dalej okolice Ojcowa albo Wolbrom/Miechów - tam większość bocznych dróg nadaje się do fajnej jazdy. W drodze powrotnej odwiedzasz Smoka Wawelskiego i przez Kryspinów (w jego okolicy też jest sporo fajnych bocznych dróg) lecisz do Chrzanowa.

Fajne są jeszcze okolice Paczółtowic. Ostatnio kilka fragmentów niezłych winkli w tamtym rejonie wyremontowano i można się trochę poskładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziecie jechac w Bieszczady to mowcie odrazu. Mieszkam w okolicach Bieszczad i znam dobrze te tereny.. A jest tu wielu podroznikow motocyklowych. Jak bedziecie sie tutaj wybierac to wiecie.. gg i jedziemy. Moja matka skonczyla turystyke to mnie troche nauczyla.. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej "jedz w ciemno" ;) Tak bedziesz mial przynajmniej ciekawie :D Pozniej jak sie znajdziesz nad morzem to bedziesz mial faaajnie :D:):D

A ktos z was jezdzil "w ciemno" nawet nie wiedzac gdzie sie znajdujac ? Ale nie ze wiechaliscie w las i juz zagubieni tylko czy zrobiliscie pare ladnych kilometrow ;) Jak tak to gdzie sie z znalezdziscie i skad oczywiscie wyruszyliscie ;) :?:

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej "jedz w ciemno" ;) Tak bedziesz mial przynajmniej ciekawie :D Pozniej jak sie znajdziesz nad morzem to bedziesz mial faaajnie :D:):D

A ktos z was jezdzil "w ciemno" nawet nie wiedzac gdzie sie znajdujac ? Ale nie ze wiechaliscie w las i juz zagubieni tylko czy zrobiliscie pare ladnych kilometrow ;) Jak tak to gdzie sie z znalezdziscie i skad oczywiscie wyruszyliscie ;) :?:

Jazda w ciemno jest najlepsza. Jedziesz przed siebie, niewiesz co Cie czeka za zakrętem.... Ale zgubić sie ? raczej nie ... Kiedyś z bratem jechałem i wjechalismy autem w jakieś lasy, jechaliśmy z gorlic w strone jasła i gdzieś za bieczem jest miejscowośc niewiem jaka (kojarzy mi sie z lisem :P sobie źle skręciliśmy, ale i tak dojechaliśmy do celu przez jakies lasy superowymi szutrami. Co kawałek jakieś rozwidlenia itp. Ale udało sie utrzymać właściwy kurs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Cz-wy, więc takze z Jury :D Myśle ze dosc ciekawa była by trasa stad do krakowa, fajna okolica, lasy, doliny itp. Tyle ze ja na wiosne raczej cos szosowego bede miał, a nie DT, taakze raczej podróze mało uzywanymi drogami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku ''rozdziewiczylem'' się,i pojechalem RS'ką w jeden dzień 120km za Warszawe i wrócilem(w 1 dzień zrobilem 240km.Wynik dobry jak na 50ccm 8) ).Naprawde super sprawa.Tylko ta prędkośc...hmmm-80-90 to za wolno.Na trase dobre jest coś kolo 140-160 bo nik Cie nie wyprzedza a nie jest to zabójcza prędkośc.Prosze mnie nie jeździć, że mówie ze 140 to malo,ale to jest dobra prędkośc w trasie na motocyklu,bo dawać ciągle 200 to glupota :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...