Skocz do zawartości

Wszystko co dotyczy hondy MTX 50,80,125,200


Rekomendowane odpowiedzi

iboS60 silnik od 125 wejdzie do 80, bo tam tylko one były rozwiercane z 80 na 125ccm.

 

;) :P :P :buttrock: :D

Po co piszesz takie głupoty :?: Tak ciezko jest sprawdzić nawet w necie??

http://www.bikepics.com/pictures/465026/ silnik od 80

http://www.bikepics.com/pictures/333659/ silnik od 125

To są całkiem inne konstrukcje. Nawet samo sterowanie wydechem powinno dac do myslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to co jest w membranie silnika od 125 taki kawałek plastiku to blokada???

Jak to jest taki plastik ktory zmniejsza średnice wlotu do cylindra to blokada - w KDX cos takiego mialem

 

[ Dopisane: 12-03-2006' date=' 07:46[/i'] ]

Buehehe Dobre z tymi owiewkami Very Happy Ja Teraz robie kapitalke mojej hondzi Smile Juz jestem Ustawoiny Z KTM lc2 125 w teren Twisted Evil Na Male pokazanie mozliwosci ze stara mocna 80cmm z dobrym kierowcą Very Happy łoi 125 z wieśniakiem za kierą w terenie Twisted Evil Oczywiscie Zakład jest o piwo Twisted Evil

Człowieku Ty nie kozacz' date=' bo narazie oprócz 3 metrów na gumie nic innego nie pokazałeś :roll:

Ps.Silnik Mtx 125 do ramy od 80 Hd 08 ?? Slyszalem ze wchodzi bez wiekszego bolu ??

NIe wchodzi. Predzej te chlodzone powietrzem mozna "wymieniac" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o tym mtx

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=91064170

w ogóle to chciałbym się dowiedzieć jak z kosztami ekploatacji takiego motorku, tzn wymiana tłoka i innych podzespołów co jaki czas i jaki koszt, prosze o odpowiedz zamierzam kupic pierwsze enduro,wczesniej mialem 50tke :) zobaczcie jeszcze to http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=89627418 co by było tańsze w utrzymaniu?? Dzieki z gory i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie Mtx Dobry sprzet sam mam i sobie chwale:)Albo ludzie ktorzy dali mi sie przejechac na Dt80 to buraki i niepotrafią ich dobrze wyregulowac..Albo Dt to m€lowaty sprzecik w porownaniu do mtx:PChodzi Mi na seryjnych czesciach;p

Co Ty gadasz mam Dt80 jezdzilem mtx-em i nieczułem żadnej róznicy w mocy powiedział bym że dt wydaje sie nawet bardziej elastyczna ( jeżeli o elastycznosci można mówić w takich motocyklach 8) :) W terenie prawda mtx lepsze zawieszenie i bardziej poręczniejszy . Ale na szosie ida łeb włeb.

uz jestem Ustawoiny Z KTM lc2 125 w teren Twisted Evil

Stary to przegrasz nawet jak bedzie wiesniak za kiera. Koles odkreci na prostej a Ty bedziesz bloto tylko przecieral z gogli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

To nie wiem pisze w imieniu kumpla takie dane mi podał a jego mtx to bankowo powietrze. Nie ma na niego papierow to pewnie mu sprzedajacy wała wcisnał jakiegos. Ale pytanie dalej aktualnie.

 

pozdro

Edytowane przez trajka66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

A nie chce ktos kupić MTXa 80 z papierami (ciecz, tarcza z przodu i prolink) ?

Całość do ukończenia, bo remont zaczęty i nieskończony w zeszłym roku.

Zrobiony szlif, lakier. Trzeba by to do kupy poskładać bo mi z garażu zalega a kumpel, który go kupił i miał wyremontować juz na YZ śmiga więc mu sie nie chce.

 

Jeśli ktoś ma ochotę kupić i poskładac to prosze na PW. I jeszcze jedno. Zarejestrowany na MOTOCYKL niestety.

 

Oczywiście moźna go wziąć również na części (tarcza, prolink itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...