Skocz do zawartości

Śladami Boruty - spotkanie Wschód-Zachód 3-4 maja ;)


Dominik Szymański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Przepraszam, że razem z Matą nie odzywaliśmy się, ale nie było mnie w kraju i sami między sobą nie mogliśmy nic ustalić co do wyjazdu.

 

Bardzo możliwe, że przyjedziemy z Matą w sobotę rano do Poznania (wizyta u promotora :) ) i razem z Grupą Poznańską wyruszymy do Łęczycy. Pytanko odnośnie A2, ile kosztuje przejazd? <- szczerze mówiać to nie specjalnie mi się uśmiecha jazda płatną drogą, ale zobaczymy... :? (kasa to zawsze problem dla studenta)

 

Oczywiście odnośnie tego gdzie się z Wami spotkamy poinformuję wszystkich odpowiednio wcześniej.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
niestety nie wszytcy beda na tym spotkaniu [pier... odleglosc] :cry: :cry:

mam prosbe moglibyscie porobic pare fotek i zamiescic w albumie z checia bym sobie poogladal dzieki i milej zabawy

 

Jasne, sprawa jest załatwiona. Kilka osób bierze tradycyjne aparaty, Dyzio supermegapixelcyfrówe, jak takie gówienko dołączane do komórki, więc zdjęć będzie od groma i jak wszystko będzie OK, to juz w poniedziałek wrzucę w tym temacie kilka fotek ze spotkania.

Szkoda wielka Guzzi, że odległość nie pozwala Ci dojechać... Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja już jestem gotów :) :wink:

Sam sobie wyprasowałem koszulki, teraz robię naszycie "harleya" na koszulkę.

Zaraz idę na bazar po peleryne bo podobno ma padać, konserwy mam :lol: skrzydełko mama już piecze, kilka kanapeczke, browarka i.......teraz wszystko w rękach REDWATERA. Albo "jadymy" :wink: albo nie 8)

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tak

nie jedziemy z Matą do Poznania więc wyruszamy z Leszna trasą:

Leszno

Gostyń

Jarocin

Rychwał

Turek

Łęczyca

 

Nie chcemy jechać A2. Możemy się spotkać z Grupą Poznańską w Tuliszkach? Co Wy na to? No i o której?

 

pozdr

 

P.S. Sorki, że tak późno dogaduję takie sprawy ale to nie ode mnie zależne... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Możemy się spotkać z Grupą Poznańską w Tuliszkach? Co Wy na to? No i o której?

 

Jak najbardziej - zapodaj telefon - zdzwonimy się rano - o 9.00. Z moich obliczeń wynika, że w Tuliszkowie powinniśmy być w okolicach godziny 12.00

Do usłyszenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Mi sie jednak nie uda :twisted:

 

Uuuu, szkoda.

Ja w każdym razie jestem już spakowany i niecierpliwie czekam na sobotni ranek.

Na sobotę zapowiadają przelotne opady i dośc chłodno. W niedzielę ma być pięknie i ciepło.

Dzwoniłem do Senatora - pokoje już czekają (sami mamy zdecydować, ile osób będzie spało w danym pokoju), grill już czeka, miejsce pod ognisko też.

O ile mi wiadomo będziemy musieli załatwić gdzieś drwa na ognisko, ale spokojna głowa, jak nie znajdziemy w terenie, to zakupię na stacji takie drwa do kominków - będzie ognisko DO RANA.

Już nie mogę się doczekać :wink: :) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ja tez nie mogę sie doczekać. W sprawie pogody to nie powinno być juz tak źle, ale jakby drogi były bardzo mokre to chyba zrezygnujemy z "objazdu" i pojedziemy najkrótszą. Ale fajniej by było troche "pokręcić" no i zuzycie paliwa mniejsze :) .

Pozdro

Dyzio

i

do JUTRAAAAAAA :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Miejmy nadzieję, ze pogoda nie zrujnuje nas kompletnie.

Właśnie teraz kupiłem spodnie przeciwdeszczowe za 35 złotych, mam nadzieje, że się nie przydadzą. O drewno nie martwy się :lol: :) Borsuk siłacz pomoze.

 

 

z pozdrowieniami BORSUKLES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z Michałem mieliśmy preludium wyjazdu. Mam nadzieje że porcja pecha się wykonczy. A więc po kolei :

 

Najperw Michał złapał gumę w XT. Potem....

 

Nie ma gadać, może sam opowie :) .

 

Tfuuu, (przez lewe ramię i przez prawę też, bo niepamiętam już które powinno być :twisted: ) Starczy pecha !

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...