Skocz do zawartości

Śladami Boruty - spotkanie Wschód-Zachód 3-4 maja ;)


Dominik Szymański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc na razie mamy do dyspozycji 12 miejsc. Powoli musimy potwierdzać swój udział, ja wchodzę na 100%, zresztą bez Boruty to by sensu nie było :twisted: .

 

Proponuję się zgłaszać na PW oficjalnie do mnie, albo do Dominika (obojętne, jesteśmy w kontakcie) z potwierdzeniem uczestnictwa, musimy w ciągu tygodnia zrobić oficjalną listę (już tak na 100% ) i jakby co robić jakieś zmiany w rezerwacji.

 

Pozdrawiam, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna wiadomość :

 

Zgłoszenia przyjmujemy (na PW) do poniedziałku (już tego, "lanego") do 24,00. Zgłoszenie rozumiemy jako zobowiązanie pokrycia wszystkich kosztów w razie niedotarcia na miejsce (chyba że naprade awaryjna sprawa wyjdzie, to się będzie negocjować).

 

We wtorek Dominik musi potwierdzić ilośc osób itp.

Pozdrawiam, Paweł

 

PS. Info dla spóźnialskich - miejsca moze będą, ale ja nie przyjmuję di wyrka pasżera na gapę, chyba że będzie to jakaś blond cycasta motocyklistka w wieku rębnym ;) :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
ale ja nie przyjmuję di wyrka pasżera na gapę, chyba że będzie to jakaś blond cycasta motocyklistka w wieku rębnym  ;)  :) .

 

Noooo, w ostateczności ja też... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumię, że nie będzie obowiązku dzielenia się z kolegami swoją własną połówką (i nie chodzi mi o flaszkę, bo jak się móie, wszystkei flaszki są nasze...)?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapisuję się, poniważ nie wiem czy uda mi się przyjechć. Najwyżej prześpię się na łonie...........

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NATURY... wy zboczeńcy :) 8) :wink: . Ciepły śpiworek i po problemie :P 8)

Niech moc będzie z nami.

More Power per Hour

 

P.S.

3 maj - dyżur dzienny - mogę dojechać na 20 - 21 wieczorem. 4 maj nocka - muszę wrócić najpóźniej ok 15 - tej :) i jeszcze do tego żonka musi mieć wolne, żeby z dzieciskami nie było kłopotu. Zobaczymy, bo chęć mam wielką tylko możliwości skromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wysłałem wiadomosc na PW

ogólnie to woje namiot i spiworek ale tym razem zaryzykuje i wezme domek

chyba sie stazeje

o której w wyszkowie sie spotkamy moze o 10.00

a wiec 9:30 - 10:00 chyba zdazymy :wink:

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...