Skocz do zawartości

Yeha


Rekomendowane odpowiedzi

JA polecam yamahe dtlc2 80cmm naprawde fajne tanie i mocne jak na swoją pojemnosc enduro Very Happy

 

Koledze coś sie pomyliło i to bardzo. DT to jedna ze słabszych 80 i do tego cięższych.

Lepiej kupić rxa powyżej 93 z MA6 najlepiej po tuningu na 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik Szymański napisał:

Jest mega-topic o DT 80 i 125. Ale pewnie trzeba i założyć o DT 50. A jak..  

pzdr

 

 

Sorka za spam ale Dominik możesz dopisć w tytule tematu o ''DT'' jeszcze dt 50.

...bo jak widać- ciezko wpaść na to ze problem z DT50 mozna zamiescic w przyklejonym topicu! Najlepiej dopisac odrazu DT80/50 (zeby nie bylo watpliwosci ze mozna tam pisac jezeli motocykl zarejestrowany jest jako motorower ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast w tamtym temacie dopisywać pojemności mozna by je zmazać.

Znaczy zostawić tylko Wszystko o DT.

 

Chyba lepiej z pojemnościami zostawić, bo nowi użytkwnicy nie bedą wiedzieć czy ten temat o ''DT'' obowiązuje dla ich dt np 50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm raczej myslalbym na 80

 

 

bierz ts lub rx 50 pojxdzij troche i zaloz tuning

 

 

Ja jednak myslałbym o jakiejść 80cc kub tuningowanej na 70cc 50cc

 

 

ts 50xk wersja japońska!

 

 

A tak na serio to tak jak pisze Max' date=' albo DT 80 lub MTX 80. Pzdr

[/quote']

 

 

Ja proponuje Honde MTX80.

 

A co do moto to ts lub rx Very Happy i bierz 50 cm

 

 

 

JA polecam yamahe dtlc2 80cmm naprawde fajne tanie i mocne jak na swoją pojemnosc enduro

 

Tyle propozycji a nawet skrawka argumentu czemu tak... Gdybym stał przed takim problemem jak GUCIO to wszystkie te odpowiedzi nie ułatwiłyby mi wyboru choćby troszeczkę. Zlitujcie się nad GUCIEM i powiedzcie mu cośco ma sens!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to napiszmy.

Yamaha Dt 80, Honda Mtx 80 są klasowo na takim samym poziomie. Moc, masa, zawieszenie praktycznie takie same! Ja bym wolał suzuki ts 50 xk wersja japońska po tuningu. Lżejsza, po tuningu mocniejsza. Wszystkie chłodzone cieczą. Ts-kę powinieneś najtaniej dostać a jest wg. mnie najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm raczej myslalbym na 80

 

 

bierz ts lub rx 50 pojxdzij troche i zaloz tuning

 

 

Ja jednak myslałbym o jakiejść 80cc kub tuningowanej na 70cc 50cc

 

 

ts 50xk wersja japońska!

 

 

A tak na serio to tak jak pisze Max' date=' albo DT 80 lub MTX 80. Pzdr

[/quote']

 

 

Ja proponuje Honde MTX80.

 

A co do moto to ts lub rx Very Happy i bierz 50 cm

 

 

 

JA polecam yamahe dtlc2 80cmm naprawde fajne tanie i mocne jak na swoją pojemnosc enduro

 

Tyle propozycji a nawet skrawka argumentu czemu tak... Gdybym stał przed takim problemem jak GUCIO to wszystkie te odpowiedzi nie ułatwiłyby mi wyboru choćby troszeczkę. Zlitujcie się nad GUCIEM i powiedzcie mu cośco ma sens!

 

Ja i tak podziwiam, że tyle jest odpowiedzi!

Że komuś jeszcze chce sie odpisywać na takie tematy :D

 

Przecież na temat każdej 50tki bądź 80tki jest coś na tym forum powiedziane. Są całę tematy o konkretnych modelach.

 

Moim zdaniem to, że odpowiadacie na taki temat zamiast nic nie pisać i by sam umarł to tylko utrudnia później jakiemuś kolejnemu nowemu użytkownikowi znaleźienie informacji o Jedynym słusznym motórze DT80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...