Skocz do zawartości

Szukam Ludzi z Podlasia.


maeko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki z Siedlec podpinaja sie do Podlaskiego? Jak milo... :D

 

Siedlce od zawsze były na Podlasiu, tylko ta p*lona reforma administracyjna zrobiła nam Mazowsze :twisted: . Istniał i istnieje ( chyba ) do tej pory zespół regionalny Podlasie, kiedyś dosyć znany, teraz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Przadtem była mz, ktorą skasowałem dokumentnie, potem jawa 350, a poteem urodziła mi się córka i potrzebny był samochód, więc motor trzeba było sprzedać. W wakacje przyjechał do kumpla koleś na Moto Guzzi 650, usiadłem i już nie chcialem wstać (nawet nie jeździłem), miałem trochę kasy na "czarną godzinę", uznałem, że w końcu nadeszła i motor mam, dziś już zarejestrowałem na siebie.

Wiesz, niedawno byłem na kursie z Adamem Godlewskim, gdzieś z Twoich okolic, mówił, że miał do ubiegłego roku hondę, chyba cb900 custom, znaszgo?

Nadal Bardzo Szczęśliwy Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Janka Nikiel. No w końcu się odezwałeś Panie Janek, wcześniej widziałem właśnie posty Łomżyniaka :P Na te dni Jedwabnego powinienem przyjechać albo też na inne imprezy w okolicy to nie daleko do Jedwabnego czy Łomży. Mam nadzieję, że w nadchodzącym sezonie będzie okazja pogadaś osobiście :P pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kłania sie pete z Grajewa z pogranicza Podlasia i Mazur ;) Mam nadzieje ze nowy sezon rozpoczne "legalnie" i bedę do dyspozycji z swoim Uralem. Cieszę się że mój kolega z pracy - forumowy alfonso - zakupił w końcu sprzęta i będziemy mogli pośmigać razem na jakieś forumowe impry czy tez na Dni Jedwabnego

 

pzdr

pete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...