Skocz do zawartości

Honda cr 500.


Rekomendowane odpowiedzi

A jestem wysoki ciężki i śilny (wedlug mnie)

To akurat w enduro jakies wazne nie jest- liczy sie taktyka i kondycja. Jak latales na WSK to masz dosc marne umiejetnosci (z calym szacunkiem dla tego sprzeta' date=' ale tym sie zbytnio siekac nie da biorac pod uwage prowadzenie i zawias) takze taki sprzet Cie sponiewiera

 

 

Niechce się przechwalać ale eduro już śmigałem.

Śmigać to nie znaczy mieć doświadczenie..... Jak smigałem na rowerze do DH to wcale nie znaczy ze mam jakiekolwiek pojecie o tym sporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeźdźiłem na Suzuki DR. Miałem to moto przez 4miechy. WSK to spadek po dźiadku więc to tylko jako clasicc traktuje. I przedewszystkim moto za słabe dla mnie. A może słabsza wersja XTZ?? Mnie raczej ciężki teren, ani tym bardźiej tor nieinteresuje. Bardżiej jazda po Lesie turystycvznie. Moto ma być mocne, wytrzymałe i mało awaryjne. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie takie gadanie jest bez sensu(chodzi tutaj o wypowiedziLesnik.`a Mam 15 lat i jestem wielki kozak, byk nad byki i jeżdże jak stary. Człowieku(!), weź się zastanów!! To jest rzucanie się z motyką na słońce!! To jest duży motocykl, dla doświadczonego i potężnego chłopa! Jak potrzebujesz sprzętu do jazdy turystycznej po lesie to może to być nawet Simson - mało awaryjny, mało pali, nie waży 180kg i nadaje sie do jazdy latem po lesie po duchtach. Pzdr

P.S.

Trochę wyobraźni!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 750 to typowy turysta ciezki ze 230 wazy 2 gary wiec i regulacja gaziorow i jak by co padlo to koszta duze wal chyba na panewach napewno nie w teren ta 660 jak cie moge wazy tyle co moja klr ze 180 tylko szeroka,dluga i w teren nie poreczna tak jak wyzej pisano XR 600 XT 600 itp.. 600 - 650 max do 180 kilo wiem po sobie ze to max granica wagi :mrgreen: a czasem podniesc loche 180 - 200 kilo z gleby bywa ciezko :roll:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta 660 jak cie moge wazy tyle co moja klr ze 180 tylko szeroka' date='dluga i w teren nie poreczna[/quote']

Jeżdizłem taką kawą jak Twoja i 600 tenere to KLR wydaje sie dużo lżejszy o poręcznosci i właściwościach terenowych już nie wpsomne

Co do CR 500 to jak ktos uważa że potrafi tym śmigac to po co go powstrzymujemy. Życie go nauczy że jednek nie daje rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Pozdr.Janek.Kiedys jezdzilem Yamahą WR 500- porazala mnie jej moc na kazdym biegu kolo w gore, a przerazalo mnie jej spalanie- nie na kieszen uczciwego Polaka :mrgreen:

Jesli chodzi o sprzet do jazdy troszke szybciej niz turystycznie po lesie, ale nie rajdy amatorskie , to sprzet typu KLR 250, DR 350, XT 350 mozna smialo polecic-jak sie gleba przytrafi mozna sprzet jedna reka podniesc(jak kto silny :twisted: ). Wiek nie ma wielkiego znaczenia- liczy sie serce do jazdy i wiele km w terenie za soba- mam siostrzenca- co WSK 125 robi takie rzeczy ze Raptowny Wałdek to leszcz :mrgreen: Pozdr.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nierozumiem jak można stawiać CR 500 i XTZ 600 czy 750 w jednym szeregu, kompletnie mija się z celem. Przydało by sie sprecyzować jakiego sprzętu szuka dokładnie twój kolega Cross, enduto czy turystyczne enduto oraz jakim przybliżonym budżetem dysponuje. Myśle że jak ma 15 lat i nie ma prawka to będzie miał niewiele pożytku z takiej xtz bo to raczej na asfalt, a w teren można też ale na to trzaba miec niezłą krzepe i wysokie umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody chlopak i sam narazie chyba nie wie dokonca czego jeszcze chce Very Happy

wyrobi taki opinie :D

I pozniej 15 latkow uwazaja za polmózgi :-D ;)

mysle ze jak poszuka to znajdzie lepszy motor.

a po drugie napisal ze za rok- dwa kupi ten motor wiec duzo sie jeszce zmieni i zdecyduej moze ze kupi jakiegos crossa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeźdzę już ok 8 lat i się ćwiary boje odkręcić, a tu zaraz kolo po wiejskim sprzęcie kaskaderskim rzuca się na Rów Mariański. chcesz to kupuj, tylko najpierw się ubezpiecz

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...